Meklēt
 Jo dzīve ir aizraujoša

Kā Tu noglabā atcerēšanās vērtus notikumus? Dari to kinofilmas cienīgā kvalitātē, taču ar kabatas izmēra ierīci! Osmo Pocket ir mazākā rokas kamera ar 3 asu stabilizācijas sistēmu, kādu DJI jebkad radījusi. Pateicoties trīskāršai stabilizācijas sistēmai – mehāniskai, elektroniskai un optiskai – pat skrienot uzņemti video izskatīsies neticami gludi! Lietošanā vienkāršā kamera uzņem 4K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē un 12 Mpix fotogrāfijas, un tās 1/2.3 collu sensors ar f/2.0 diafragmas atvērumu gādā par satriecošu detalizāciju. Inteliģentie režīmi (ActiveTrack, Motionlapse vai 3x3 Panorama) Osmo Pocket sniedz iespēju veidot tādus videomateriālus, kādus nepiedāvā viedtelefona kamera, bet ar DJI Mimo lietotnes palīdzību vari izveidot brīnišķīgu vizuālo stāstu un dalīties tajā ar draugiem.

DJI OSMO Pocket

MODELIS: OSMOPOCKET

Jo dzīve ir aizraujoša

 

Kategorija

Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
14.96 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
359.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 30.07.2021. 
Informējam, ka kurjerdienestu milzīgā noslogojuma dēļ piegāde var kavēties 2–3 dienu robežās.
Iekārtas apraksts

Kā Tu noglabā atcerēšanās vērtus notikumus? Dari to kinofilmas cienīgā kvalitātē, taču ar kabatas izmēra ierīci! Osmo Pocket ir mazākā rokas kamera ar 3 asu stabilizācijas sistēmu, kādu DJI jebkad radījusi. Pateicoties trīskāršai stabilizācijas sistēmai – mehāniskai, elektroniskai un optiskai – pat skrienot uzņemti video izskatīsies neticami gludi! Lietošanā vienkāršā kamera uzņem 4K izšķirtspējas video ar 60 kadriem sekundē un 12 Mpix fotogrāfijas, un tās 1/2.3 collu sensors ar f/2.0 diafragmas atvērumu gādā par satriecošu detalizāciju. Inteliģentie režīmi (ActiveTrack, Motionlapse vai 3x3 Panorama) Osmo Pocket sniedz iespēju veidot tādus videomateriālus, kādus nepiedāvā viedtelefona kamera, bet ar DJI Mimo lietotnes palīdzību vari izveidot brīnišķīgu vizuālo stāstu un dalīties tajā ar draugiem.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!