Dalies savā stāstā

Mobilais viedtālruņa rokturis Osmo Mobile 2 ir brīnišķīgs palīgs dzīvesstāsta “pierakstīšanā”. Lai kurp Tu dotos, lai ko darītu, 485 gramus vieglais, izturīgais rokturis palīdzēs viegli iemūžināt Tevi, draugus un nejauši sastaptus cilvēkus neticamos rakursos. Izmantojot iebūvētus sensorus un stabilizatorus, ActiveTrack funkcija seko izvēlētajam subjektam, mazinot gājiena, brauciena vai lēcienu radītās vibrācijas videoierakstā. Ar iebūvētajām pogām vari sākt ierakstu jebkurā laikā, vadīt tālummaiņu, kā arī uzņemt attēlus ar noteiktu laika intervālu. Līdz pat 15 h ilgais baterijas darbības laiks ļauj iemūžināt teju visu nomodā pavadīto laiku un pat straumēt to tiešsaistē.

DJI OSMO Mobile 2

MODELIS: OSMOMOB2

Dalies savā stāstā

 

Kategorija

Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
6.21 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
149.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 16.07.2020.
Iekārtas apraksts

Mobilais viedtālruņa rokturis Osmo Mobile 2 ir brīnišķīgs palīgs dzīvesstāsta “pierakstīšanā”. Lai kurp Tu dotos, lai ko darītu, 485 gramus vieglais, izturīgais rokturis palīdzēs viegli iemūžināt Tevi, draugus un nejauši sastaptus cilvēkus neticamos rakursos. Izmantojot iebūvētus sensorus un stabilizatorus, ActiveTrack funkcija seko izvēlētajam subjektam, mazinot gājiena, brauciena vai lēcienu radītās vibrācijas videoierakstā. Ar iebūvētajām pogām vari sākt ierakstu jebkurā laikā, vadīt tālummaiņu, kā arī uzņemt attēlus ar noteiktu laika intervālu. Līdz pat 15 h ilgais baterijas darbības laiks ļauj iemūžināt teju visu nomodā pavadīto laiku un pat straumēt to tiešsaistē.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!