• Autorizēties
 • Meklēt
     Nevainojams katrs ieraksts

  Parocīgais rokas stabilizators ar 215 mm teleskopisku kātu ir daudzveidīgs kompanjons, kas palīdz atklāt visu Tava viedtelefona fotografēšanas un filmēšanas potenciālu. Uzņem nevainojamus pašfoto, gludus video kustībā un filmē no interesantiem skata leņķiem. Jaunā Shot Guide funkcija sniedz radošus padomus, kā iegūt vēl labāku materiālu un izmantot OM 5 jaunākās iespējas. Stabilizācijas sistēmas pamatā ir trīs spēcīgi motori, kas notur viedtelefonu izvēlētajā stāvoklī – arī tad, ja ātri ej vai brauc pa nelīdzenu virsmu. Papildu ērtībām komandas vari dot gan ar kātā iestrādātajām pogām, gan žestiem. 

  DJI OM 5

  MODELIS: CP.OS.00000167.01

  Nevainojams katrs ieraksts

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  6.63 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  159.00  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 30.06.2022.
  Apraksts

  Parocīgais rokas stabilizators ar 215 mm teleskopisku kātu ir daudzveidīgs kompanjons, kas palīdz atklāt visu Tava viedtelefona fotografēšanas un filmēšanas potenciālu. Uzņem nevainojamus pašfoto, gludus video kustībā un filmē no interesantiem skata leņķiem. Jaunā Shot Guide funkcija sniedz radošus padomus, kā iegūt vēl labāku materiālu un izmantot OM 5 jaunākās iespējas. Stabilizācijas sistēmas pamatā ir trīs spēcīgi motori, kas notur viedtelefonu izvēlētajā stāvoklī – arī tad, ja ātri ej vai brauc pa nelīdzenu virsmu. Papildu ērtībām komandas vari dot gan ar kātā iestrādātajām pogām, gan žestiem.   Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!