Meklēt
 Nevainojams katrs ieraksts

Parocīgais rokas stabilizators ar 215 mm teleskopisku kātu ir daudzveidīgs kompanjons, kas palīdz atklāt visu Tava viedtelefona fotografēšanas un filmēšanas potenciālu. Uzņem nevainojamus pašfoto, gludus video kustībā un filmē no interesantiem skata leņķiem. Jaunā Shot Guide funkcija sniedz radošus padomus, kā iegūt vēl labāku materiālu un izmantot OM 5 jaunākās iespējas. Stabilizācijas sistēmas pamatā ir trīs spēcīgi motori, kas notur viedtelefonu izvēlētajā stāvoklī – arī tad, ja ātri ej vai brauc pa nelīdzenu virsmu. Papildu ērtībām komandas vari dot gan ar kātā iestrādātajām pogām, gan žestiem. 

DJI OM 5

MODELIS: CP.OS.00000167.01

Nevainojams katrs ieraksts

 

Kategorija

Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
6.63 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
159.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 08.07.2022.
Apraksts

Parocīgais rokas stabilizators ar 215 mm teleskopisku kātu ir daudzveidīgs kompanjons, kas palīdz atklāt visu Tava viedtelefona fotografēšanas un filmēšanas potenciālu. Uzņem nevainojamus pašfoto, gludus video kustībā un filmē no interesantiem skata leņķiem. Jaunā Shot Guide funkcija sniedz radošus padomus, kā iegūt vēl labāku materiālu un izmantot OM 5 jaunākās iespējas. Stabilizācijas sistēmas pamatā ir trīs spēcīgi motori, kas notur viedtelefonu izvēlētajā stāvoklī – arī tad, ja ātri ej vai brauc pa nelīdzenu virsmu. Papildu ērtībām komandas vari dot gan ar kātā iestrādātajām pogām, gan žestiem. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!