• Autorizēties
 • Meklēt
     Radi magnētiskus brīžus

  Tavas dzīves interesantākie mirkļi ir pelnījuši, lai tie tiktu iemūžināti patiesi kvalitatīvā video. DJI Osmo Mobile 4 ir paredzēts tieši šim nolūkam. Salokāmais stabilizators papildinās Tavu viedtālruni ar ērtu kātu un nevainojami strādājošu attēla stabilizācijas sistēmu. Atloki kompakto turētāju, ar magnēta palīdzību vienlaikus piestiprinot tam tālruni, un jau pēc sekundes vari sākt filmēt. Viedie filmēšanas režīmi ļauj nofilmēt tieši tā, kā iecerēts. Piemēram, sekot tikai sava bērna gaitām futbola laukumā, izmantot dinamisko pietuvinājumu vai uzņemt neparastu panorāmu, ieliekot stāsta varoni kadrā vairākās atšķirīgās pozās… Un kā būtu izveidot fantastisku laika cilpas vai rotējošu video? Tas viss ir iespējams.

  DJI OM4

  MODELIS: CP.OS.00000108.01

  Radi magnētiskus brīžus

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  6.21 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  149.00


  --- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Iekārtas apraksts

  Tavas dzīves interesantākie mirkļi ir pelnījuši, lai tie tiktu iemūžināti patiesi kvalitatīvā video. DJI Osmo Mobile 4 ir paredzēts tieši šim nolūkam. Salokāmais stabilizators papildinās Tavu viedtālruni ar ērtu kātu un nevainojami strādājošu attēla stabilizācijas sistēmu. Atloki kompakto turētāju, ar magnēta palīdzību vienlaikus piestiprinot tam tālruni, un jau pēc sekundes vari sākt filmēt. Viedie filmēšanas režīmi ļauj nofilmēt tieši tā, kā iecerēts. Piemēram, sekot tikai sava bērna gaitām futbola laukumā, izmantot dinamisko pietuvinājumu vai uzņemt neparastu panorāmu, ieliekot stāsta varoni kadrā vairākās atšķirīgās pozās… Un kā būtu izveidot fantastisku laika cilpas vai rotējošu video? Tas viss ir iespējams.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!