Meklēt
 Radi magnētiskus brīžus

Tavas dzīves interesantākie mirkļi ir pelnījuši, lai tie tiktu iemūžināti patiesi kvalitatīvā video. DJI Osmo Mobile 4 ir paredzēts tieši šim nolūkam. Salokāmais stabilizators papildinās Tavu viedtālruni ar ērtu kātu un nevainojami strādājošu attēla stabilizācijas sistēmu. Atloki kompakto turētāju, ar magnēta palīdzību vienlaikus piestiprinot tam tālruni, un jau pēc sekundes vari sākt filmēt. Viedie filmēšanas režīmi ļauj nofilmēt tieši tā, kā iecerēts. Piemēram, sekot tikai sava bērna gaitām futbola laukumā, izmantot dinamisko pietuvinājumu vai uzņemt neparastu panorāmu, ieliekot stāsta varoni kadrā vairākās atšķirīgās pozās… Un kā būtu izveidot fantastisku laika cilpas vai rotējošu video? Tas viss ir iespējams.

DJI OM4

MODELIS: CP.OS.00000108.01

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Radi magnētiskus brīžus

 
Krāsa
Iekārta drīzumā būs pieejama
Ar Nomaksas līgumu
6.21 €/mēn.*

Pērkot uzreiz
149.00

Pieteikties jaunumiem

Ja atstāsi savus kontaktus, sazināsimies ar Tevi, kad iekārta būs pieejama!

Iekārtas apraksts

Tavas dzīves interesantākie mirkļi ir pelnījuši, lai tie tiktu iemūžināti patiesi kvalitatīvā video. DJI Osmo Mobile 4 ir paredzēts tieši šim nolūkam. Salokāmais stabilizators papildinās Tavu viedtālruni ar ērtu kātu un nevainojami strādājošu attēla stabilizācijas sistēmu. Atloki kompakto turētāju, ar magnēta palīdzību vienlaikus piestiprinot tam tālruni, un jau pēc sekundes vari sākt filmēt. Viedie filmēšanas režīmi ļauj nofilmēt tieši tā, kā iecerēts. Piemēram, sekot tikai sava bērna gaitām futbola laukumā, izmantot dinamisko pietuvinājumu vai uzņemt neparastu panorāmu, ieliekot stāsta varoni kadrā vairākās atšķirīgās pozās… Un kā būtu izveidot fantastisku laika cilpas vai rotējošu video? Tas viss ir iespējams.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!