Meklēt
 Tavas acis debesīs

Ikreiz, kad vēlies paraudzīties uz saviem piedzīvojumiem no malas, atloki Mavic Mini 2 un palaid gaisā. Kompaktais, tikai 249 g vieglais drons Tev sarūpēs unikālu skata leņķi un iemūžinās atmiņas augstvērtīgā 4K izšķirtspējas video. Daudzie filmēšanas režīmi piešķir videomateriāliem māksliniecisku vērtību, un inteliģentie algoritmi gādā par nevainojamu fotogrāfiju kvalitāti. Salocīts šis lidaparāts ir plaukstas izmērā, tādēļ ērti paņemams līdzi ikdienas gaitās. Lai arī viegls, drons turas pretī pat 38 km/h spēcīgām vēja brāzmām un ar vienu uzlādi lidinās līdz pat 31 minūtei ilgi. Šajā laikā tas spēj aizlidot ļoti tālu! Ne velti video pārraide HD izšķirtspējā iespējama pat no 6 km attāluma. Paplašinātajā komplektā atradīsi arī divus rezerves akumulatorus, divpusēju uzlādes dokstaciju, rezerves propellerus un somu.

DJI Mavic Mini 2 Fly More Combo

MODELIS: CP.MA.00000307.01

LIDO DROŠI!
Lai pilotētu savu dronu pārliecinoši, apgūsti vadības iemaņas LMT dronu vadības apmācībās!

Tavas acis debesīs

 
LIDO DROŠI!
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
24.96 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
599.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 30.09.2022.
Apraksts

Ikreiz, kad vēlies paraudzīties uz saviem piedzīvojumiem no malas, atloki Mavic Mini 2 un palaid gaisā. Kompaktais, tikai 249 g vieglais drons Tev sarūpēs unikālu skata leņķi un iemūžinās atmiņas augstvērtīgā 4K izšķirtspējas video. Daudzie filmēšanas režīmi piešķir videomateriāliem māksliniecisku vērtību, un inteliģentie algoritmi gādā par nevainojamu fotogrāfiju kvalitāti. Salocīts šis lidaparāts ir plaukstas izmērā, tādēļ ērti paņemams līdzi ikdienas gaitās. Lai arī viegls, drons turas pretī pat 38 km/h spēcīgām vēja brāzmām un ar vienu uzlādi lidinās līdz pat 31 minūtei ilgi. Šajā laikā tas spēj aizlidot ļoti tālu! Ne velti video pārraide HD izšķirtspējā iespējama pat no 6 km attāluma. Paplašinātajā komplektā atradīsi arī divus rezerves akumulatorus, divpusēju uzlādes dokstaciju, rezerves propellerus un somu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!