Ikdienas lidojošā kamera

Kompaktais, tikai 249 gramus vieglais, taču apbrīvojami jaudīgais Mavic Mini ir perfekts kompanjons Tavu radošo ieceru īstenošanā. Plaukstas izmēra dēļ var to nēsāt līdzi kaut katru dienu. Izņem dronu no somas, laid gaisā un filmē savas gaitas no satriecošākajiem skatupunktiem. Ietilpīgā baterija ļauj Mavic Mini ar vienu uzlādi lidināties 30 minūtes, un HD izšķirtspējas video tiek pārraidīts pat no 2 km attāluma. Jaunā DJI Fly mobilā lietotne sniedz iespēju ar dažiem pieskārieniem uzņemt kinofilmas cienīgu videomateriālu. Tajā pat ir iekļauta lidošanas pamācība, lai palīdzētu apgūt Mavic Mini vadīšanu iesācējiem. Noderēs arī 360 grādu propelleru aizsargi, kas novērš rotējošo spārnu saskaršanos ar šķērsli vai cilvēka ķermeni.

DJI Mavic Mini

MODELIS: CP.MA.00000121.0

Ikdienas lidojošā kamera

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
16.63 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
399.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 02.12.2020.
Iekārtas apraksts

Kompaktais, tikai 249 gramus vieglais, taču apbrīvojami jaudīgais Mavic Mini ir perfekts kompanjons Tavu radošo ieceru īstenošanā. Plaukstas izmēra dēļ var to nēsāt līdzi kaut katru dienu. Izņem dronu no somas, laid gaisā un filmē savas gaitas no satriecošākajiem skatupunktiem. Ietilpīgā baterija ļauj Mavic Mini ar vienu uzlādi lidināties 30 minūtes, un HD izšķirtspējas video tiek pārraidīts pat no 2 km attāluma. Jaunā DJI Fly mobilā lietotne sniedz iespēju ar dažiem pieskārieniem uzņemt kinofilmas cienīgu videomateriālu. Tajā pat ir iekļauta lidošanas pamācība, lai palīdzētu apgūt Mavic Mini vadīšanu iesācējiem. Noderēs arī 360 grādu propelleru aizsargi, kas novērš rotējošo spārnu saskaršanos ar šķērsli vai cilvēka ķermeni.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!