• Autorizēties
 • Meklēt
     Nākamā līmeņa gaisīgums

  Mavic Air 2 paceļ kompakto dronu mobilitātes un iespēju latiņu jaunos augstumos. 570 g vieglo lidaparātu ir ērti paņemt līdzi brīvdienās un pat darba gaitās, lai ar lieliskās kameras un inteliģento filmēšanas funkciju palīdzību uzņemtu fantastiskus 4K izšķirtspējas video vai brīnišķīgas ainavu fotogrāfijas 48 Mpix izšķirtspējā. Hyperlapse režīmā var veidot pat 8K izšķirtspējas materiālus! Drošāka un viedāka vadīšanas sistēma ar APAS 3.0 Obstacle Avoidance šķēršļu atpazīšanas tehnoloģiju padara filmēšanu vēl baudāmāku, un iespēja sporta režīmā lidot ar ātrumu līdz 68 km/h paver vēl neredzētus videomateriālu veidošanas apvāršņus... Ar vienu akumulatora uzlādi drons gaisā pavada līdz 34 minūtēm, bet komplektā iekļautās divas rezerves baterijas sniedz iespēju pagarināt darbošanās laiku līdz pusotrai stundai. Savukārt tālvadības pultij enerģijas pietiek pat četrām stundām.

  DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

  LIDO DROŠI!
  Lai pilotētu savu dronu pārliecinoši, apgūsti vadības iemaņas LMT dronu vadības apmācībās!

  Nākamā līmeņa gaisīgums

   
  LIDO DROŠI!
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  38.30 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  919.00  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 26.01.2022.
  Apraksts

  Mavic Air 2 paceļ kompakto dronu mobilitātes un iespēju latiņu jaunos augstumos. 570 g vieglo lidaparātu ir ērti paņemt līdzi brīvdienās un pat darba gaitās, lai ar lieliskās kameras un inteliģento filmēšanas funkciju palīdzību uzņemtu fantastiskus 4K izšķirtspējas video vai brīnišķīgas ainavu fotogrāfijas 48 Mpix izšķirtspējā. Hyperlapse režīmā var veidot pat 8K izšķirtspējas materiālus! Drošāka un viedāka vadīšanas sistēma ar APAS 3.0 Obstacle Avoidance šķēršļu atpazīšanas tehnoloģiju padara filmēšanu vēl baudāmāku, un iespēja sporta režīmā lidot ar ātrumu līdz 68 km/h paver vēl neredzētus videomateriālu veidošanas apvāršņus... Ar vienu akumulatora uzlādi drons gaisā pavada līdz 34 minūtēm, bet komplektā iekļautās divas rezerves baterijas sniedz iespēju pagarināt darbošanās laiku līdz pusotrai stundai. Savukārt tālvadības pultij enerģijas pietiek pat četrām stundām.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!