• AutorizētiesIzloki un meties piedzīvojumos

Inženierijas un dizaina pērle DJI Mavic Air ir lielisks sabiedrotais piedzīvojumu meklētājiem. Tikai 430 g smagais hobija līmeņa drons ir neparasti mazs, viegli vadāms un daudzo šķēršļu pamanīšanas sensoru dēļ faktiski neievainojams. Ieliec to somā un dodies iepazīt pasauli! Kad vien nepieciešams, izloki to un laid debesīs! Lidaparāts spēj pacelties 500 m augstumā, lidot ar ātrumu 68,4 km/h un visu notiekošo filmēt 4K izšķirtspējas video vai uzņemt 12 megapikseļu attēlus. Tas 8 sekundēs “sašuj” kopā 25 attēlus, veidojot 180 grādu 32 megapikseļu panorāmas ainas, kā arī uzņem palēninātus video ar 120 kadriem sekundē un noglabā 8GB iebūvētajā atmiņā. Ar vienu uzlādi Mavic Air piedzīvojums ilgst aptuveni 21 minūti.

DJI Mavic Air

MODELIS: CP.PT.00000141.01

Izloki un meties piedzīvojumos

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
35.38 *
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
849.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Inženierijas un dizaina pērle DJI Mavic Air ir lielisks sabiedrotais piedzīvojumu meklētājiem. Tikai 430 g smagais hobija līmeņa drons ir neparasti mazs, viegli vadāms un daudzo šķēršļu pamanīšanas sensoru dēļ faktiski neievainojams. Ieliec to somā un dodies iepazīt pasauli! Kad vien nepieciešams, izloki to un laid debesīs! Lidaparāts spēj pacelties 500 m augstumā, lidot ar ātrumu 68,4 km/h un visu notiekošo filmēt 4K izšķirtspējas video vai uzņemt 12 megapikseļu attēlus. Tas 8 sekundēs “sašuj” kopā 25 attēlus, veidojot 180 grādu 32 megapikseļu panorāmas ainas, kā arī uzņem palēninātus video ar 120 kadriem sekundē un noglabā 8GB iebūvētajā atmiņā. Ar vienu uzlādi Mavic Air piedzīvojums ilgst aptuveni 21 minūti.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!