Meklēt
 Lidojoša kamera filmēšanas ekspertam

Mavic 3 Cine Prime Combo radīts filmēšanas ekspertiem. Šajā īpašajā komplektā ietilpst drons, kas atbalsta Apple ProRes 422HQ izšķirtspējas video ierakstu, izmantojot ikoniskā zviedru uzņēmuma Hasselblad tieši šim dronam izgatavotu profesionāļu līmeņa 4/3 CMOS duālo kameru. Tā apveltīta ar spēju uzņemt 20 MP fotogrāfijas, HDR atbalstu, lielu attēla sensoru labāku materiālu veidošanai vāja apgaismojuma apstākļos un 28x hibrīda tālummaiņu. Lidojošā videokamera ar vienu uzlādi spēj pavadīt gaisā līdz 46 minūtēm. Lidaparātā arī iebūvēta 1TB ātrā SSD atmiņa, kur uzkrāt augstvērtīgo vizuālo materiālu, pirms to pārlādēt datorā pēcapstrādei. Komplektā saņemsi arī DJI RC Pro ar ļoti spilgtu ekrānu.

DJI Mavic 3 Cine Premium Combo

MODELIS: CP.MA.00000457

Lidojoša kamera filmēšanas ekspertam

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
179.97 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
4799.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
4799.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.03.2023.
Apraksts

Mavic 3 Cine Prime Combo radīts filmēšanas ekspertiem. Šajā īpašajā komplektā ietilpst drons, kas atbalsta Apple ProRes 422HQ izšķirtspējas video ierakstu, izmantojot ikoniskā zviedru uzņēmuma Hasselblad tieši šim dronam izgatavotu profesionāļu līmeņa 4/3 CMOS duālo kameru. Tā apveltīta ar spēju uzņemt 20 MP fotogrāfijas, HDR atbalstu, lielu attēla sensoru labāku materiālu veidošanai vāja apgaismojuma apstākļos un 28x hibrīda tālummaiņu. Lidojošā videokamera ar vienu uzlādi spēj pavadīt gaisā līdz 46 minūtēm. Lidaparātā arī iebūvēta 1TB ātrā SSD atmiņa, kur uzkrāt augstvērtīgo vizuālo materiālu, pirms to pārlādēt datorā pēcapstrādei. Komplektā saņemsi arī DJI RC Pro ar ļoti spilgtu ekrānu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!