• Autorizēties
 • Meklēt
     Kamera kā daļa no Tevis

  Iepazīsties – DJI Action 2! Neticami daudzpusīga un jaudīga action kamera. Turklāt neticami maza – tikai 3,9 x 3,9 cm. Pateicoties magnētiskajam stiprinājumam, to pavisam vienkārši var uzlikt uz statīva, pašfoto kāta vai piestiprināt pie apģērba, ķiveres un braucamrīka. Viena kustība – un 56 g vieglā «acs» cītīgi iemūžinās visu ar Tevi notiekošo izcilā 4K izšķirtspējā ar 120 kadriem sekundē, aptverot 155 grādu leņķi. Vieglais alumīnija korpuss padara to netraucējošu ikvienā sporta veidā, un ūdensdrošība līdz 10 m dziļumam ļauj Action 2 izmantot kā lietū, tā laivu braucienos un peldēšanā. Bagātini ierakstus ar interesantiem elementiem – laika intervāli, 8x palēninājums, 4x tālummaiņa. Piestiprini papildu akumulatora moduli, un tas pagarinās kameras darbības laiku ar vienu uzlādi līdz 180 minūtēm, turklāt tajā var ievietot microSD karti videomateriālu ierakstīšanai. 

  DJI Action 2 Power Combo

  MODELIS: CP.OS.00000197

  Kamera kā daļa no Tevis

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  16.63 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  399.00  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 24.08.2022.
  Apraksts

  Iepazīsties – DJI Action 2! Neticami daudzpusīga un jaudīga action kamera. Turklāt neticami maza – tikai 3,9 x 3,9 cm. Pateicoties magnētiskajam stiprinājumam, to pavisam vienkārši var uzlikt uz statīva, pašfoto kāta vai piestiprināt pie apģērba, ķiveres un braucamrīka. Viena kustība – un 56 g vieglā «acs» cītīgi iemūžinās visu ar Tevi notiekošo izcilā 4K izšķirtspējā ar 120 kadriem sekundē, aptverot 155 grādu leņķi. Vieglais alumīnija korpuss padara to netraucējošu ikvienā sporta veidā, un ūdensdrošība līdz 10 m dziļumam ļauj Action 2 izmantot kā lietū, tā laivu braucienos un peldēšanā. Bagātini ierakstus ar interesantiem elementiem – laika intervāli, 8x palēninājums, 4x tālummaiņa. Piestiprini papildu akumulatora moduli, un tas pagarinās kameras darbības laiku ar vienu uzlādi līdz 180 minūtēm, turklāt tajā var ievietot microSD karti videomateriālu ierakstīšanai.   Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!