Meklēt
 Kamera kā daļa no Tevis

Iepazīsties – DJI Action 2! Neticami daudzpusīga un jaudīga action kamera. Turklāt neticami maza – tikai 3,9 x 3,9 cm. Pateicoties magnētiskajam stiprinājumam, to pavisam vienkārši var uzlikt uz statīva, pašfoto kāta vai piestiprināt pie apģērba, ķiveres un braucamrīka. Viena kustība – un 56 g vieglā «acs» cītīgi iemūžinās visu ar Tevi notiekošo izcilā 4K izšķirtspējā ar 120 kadriem sekundē, aptverot 155 grādu leņķi. Vieglais alumīnija korpuss padara to netraucējošu ikvienā sporta veidā, un ūdensdrošība līdz 10 m dziļumam ļauj Action 2 izmantot kā lietū, tā laivu braucienos un peldēšanā. Bagātini ierakstus ar interesantiem elementiem – laika intervāli, 8x palēninājums, 4x tālummaiņa. Piestiprini moduli ar savā virzienā vērstu OLED skārienekrānu un 4 mikrofonu Matrix Stereo sistēmu un iekadrē sevi tieši tā, kā vēlies. Tas arī pagarinās kameras darbības laiku ar vienu uzlādi līdz 160 minūtēm.

DJI Action 2 Dual-Screen Combo

MODELIS: CP.OS.00000183

Kamera kā daļa no Tevis

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
21.63 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
519.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 03.10.2022.
Apraksts

Iepazīsties – DJI Action 2! Neticami daudzpusīga un jaudīga action kamera. Turklāt neticami maza – tikai 3,9 x 3,9 cm. Pateicoties magnētiskajam stiprinājumam, to pavisam vienkārši var uzlikt uz statīva, pašfoto kāta vai piestiprināt pie apģērba, ķiveres un braucamrīka. Viena kustība – un 56 g vieglā «acs» cītīgi iemūžinās visu ar Tevi notiekošo izcilā 4K izšķirtspējā ar 120 kadriem sekundē, aptverot 155 grādu leņķi. Vieglais alumīnija korpuss padara to netraucējošu ikvienā sporta veidā, un ūdensdrošība līdz 10 m dziļumam ļauj Action 2 izmantot kā lietū, tā laivu braucienos un peldēšanā. Bagātini ierakstus ar interesantiem elementiem – laika intervāli, 8x palēninājums, 4x tālummaiņa. Piestiprini moduli ar savā virzienā vērstu OLED skārienekrānu un 4 mikrofonu Matrix Stereo sistēmu un iekadrē sevi tieši tā, kā vēlies. Tas arī pagarinās kameras darbības laiku ar vienu uzlādi līdz 160 minūtēm.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!