Cellularline EasyFit HR Black

MODELIS: BTEASYFITTOUCHHRK

Ko saka Tava sirds?

 

Ja vēlies bez piepūles sekot līdzi savas sirds veselības stāvoklim, EasyFit HR ir laba izvēle! Vienkāršā, ar skārienjutīgu ekrānu un pulsa mērītāju aprīkotā fizisko aktivitāšu mērīšanas aproce kontrolē no ķermeņa saņemtos datus kā ikdienas gaitās, tā sportojot. Aproce skaita soļus un attālumu, mēra sirdsdarbības ritmu, rēķina patērētās kalorijas un ziņo par saņemtajiem ziņojumiem, arī no sociālajiem tīkliem. Ar Android un iOS mobilajām ierīcēm savienojamā EasyFit HR ar vienu uzlādi darbojas 5–7 dienas. Turklāt uzlāde ir neparasti viegla – ekrānu jāizņem no siksniņas un tā galā iebūvēto spraudni jāieliek USB pieslēgvietā.

Samaksas veids
Pērkot uzreiz
39.99Bezmaksas piegāde
Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā piegāde no 21.12.2018.
Iekārtas apraksts

Ja vēlies bez piepūles sekot līdzi savas sirds veselības stāvoklim, EasyFit HR ir laba izvēle! Vienkāršā, ar skārienjutīgu ekrānu un pulsa mērītāju aprīkotā fizisko aktivitāšu mērīšanas aproce kontrolē no ķermeņa saņemtos datus kā ikdienas gaitās, tā sportojot. Aproce skaita soļus un attālumu, mēra sirdsdarbības ritmu, rēķina patērētās kalorijas un ziņo par saņemtajiem ziņojumiem, arī no sociālajiem tīkliem. Ar Android un iOS mobilajām ierīcēm savienojamā EasyFit HR ar vienu uzlādi darbojas 5–7 dienas. Turklāt uzlāde ir neparasti viegla – ekrānu jāizņem no siksniņas un tā galā iebūvēto spraudni jāieliek USB pieslēgvietā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!