Meklēt
 Ikonisks klusums, komforts un skaņa

Bose bezvadu austiņas piedāvā savā segmentā labāko skaņas kvalitātes, trokšņu slāpēšanas un komforta kombināciju. Piedevām saņem arī iebūvētu ekvalaizeri, kas ļaus pielāgot mūzikas skanējumu precīzi tā, kā vēlies to dzirdēt. Vairāk nekā 50 gadu laikā pētījumos un eksperimentos pilnveidotā trokšņu slāpēšanas sistēma vainagojusies ar izcilu rezultātu – turpmāk nekas Tevi netraucēs izbaudīt mūzikas skaņas. Bet, ja tomēr vēlies zināt, kas notiek apkārt, aktivizē Aware režīmu. Par telefonsarunu tīrību gādā četri iebūvēti mikrofoni un virkne algoritmu, kas atfiltrē liekos trokšņus un fokusējas uz balsi. Pārdomātais dizains un mīkstie apdares materiāli ļauj austiņas valkāt stundām ilgi, tieši tāpat kā akumulators – ar pilnu uzlādi austiņas spēj darboties 24 stundas.

Bose QuietComfort 45

MODELIS: 866724-0100 (152039)

Ikonisks klusums, komforts un skaņa

 
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
12.88 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
309.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
309.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
5.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Bose bezvadu austiņas piedāvā savā segmentā labāko skaņas kvalitātes, trokšņu slāpēšanas un komforta kombināciju. Piedevām saņem arī iebūvētu ekvalaizeri, kas ļaus pielāgot mūzikas skanējumu precīzi tā, kā vēlies to dzirdēt. Vairāk nekā 50 gadu laikā pētījumos un eksperimentos pilnveidotā trokšņu slāpēšanas sistēma vainagojusies ar izcilu rezultātu – turpmāk nekas Tevi netraucēs izbaudīt mūzikas skaņas. Bet, ja tomēr vēlies zināt, kas notiek apkārt, aktivizē Aware režīmu. Par telefonsarunu tīrību gādā četri iebūvēti mikrofoni un virkne algoritmu, kas atfiltrē liekos trokšņus un fokusējas uz balsi. Pārdomātais dizains un mīkstie apdares materiāli ļauj austiņas valkāt stundām ilgi, tieši tāpat kā akumulators – ar pilnu uzlādi austiņas spēj darboties 24 stundas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!