Meklēt
 Piedzīvojumi sauc

Iepazīsti visskarbāko, visizturīgāko un visapņēmīgāko viedpulksteni, kādu Apple jebkad radījis! Tas ir Watch Ultra. Supercieta titāna ieskautais pulkstenis sniedz patiesu brīvības sajūtu, jo ar vienu uzlādi darbojas līdz 36 stundām un viedtālruni pat vari neņemt līdzi. Mobilo sakaru tīkla atbalsta ļauj zvanīt un sūtīt ziņojumus uzreiz no 49 milimetru pulksteņa. Militārā standarta 810H prasībām atbilstošo Watch Ultra vari izmantot pat 100 metrus dziļi ūdenī, un tā rotējošā vadības poga ir lielāka un vairāk izcelta uz āru nekā citos modeļos, lai vari dod pulkstenim komandas pat ar cimdiem rokās. Dubultās frekvences GPS uztvērējs precīzi nosaka atrašanās vietu un Always-On Retina displejs pārsteidz ar 2000 nitu spilgtumu. Vērtīgs jaunums ir 86 decibelu sirēna, kas dzirdama 180 metru attālumā un noder kā palīdzības sauciens.

Apple Watch Ultra GPS+LTE 49mm Ocean Band

MODELIS: MQFK3EL/A

Izmanto sava telefona pieslēgumu viedpulkstenī – vienots numurs tikai 3.99 €/mēn. Vairāk par pakalpojumu lasi ŠEIT!

Piedzīvojumi sauc

 


Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
38.30 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
919.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
919.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
11.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 85.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.09.2023.
Apraksts

Iepazīsti visskarbāko, visizturīgāko un visapņēmīgāko viedpulksteni, kādu Apple jebkad radījis! Tas ir Watch Ultra. Supercieta titāna ieskautais pulkstenis sniedz patiesu brīvības sajūtu, jo ar vienu uzlādi darbojas līdz 36 stundām un viedtālruni pat vari neņemt līdzi. Mobilo sakaru tīkla atbalsta ļauj zvanīt un sūtīt ziņojumus uzreiz no 49 milimetru pulksteņa. Militārā standarta 810H prasībām atbilstošo Watch Ultra vari izmantot pat 100 metrus dziļi ūdenī, un tā rotējošā vadības poga ir lielāka un vairāk izcelta uz āru nekā citos modeļos, lai vari dod pulkstenim komandas pat ar cimdiem rokās. Dubultās frekvences GPS uztvērējs precīzi nosaka atrašanās vietu un Always-On Retina displejs pārsteidz ar 2000 nitu spilgtumu. Vērtīgs jaunums ir 86 decibelu sirēna, kas dzirdama 180 metru attālumā un noder kā palīdzības sauciens.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!