Meklēt
 4K televīzijas laikmets ir sācies

Digitālais mediju atskaņotājs un minikonsole Apple TV ļauj skatīties filmas un pārraides izcilā 4K izšķirtspējā ar liela dinamiskā diapazona (HDR) tehnoloģijas atbalstu, kas palīdz attēlot ekrānā spilgtākas un reālistiskākas krāsas. Ielādējot specializētas mobilās lietotnes un abonējot to saturu, vari piekļūt filmām, ziņām un sporta pārraidēm. Izklaidi bagātina no App Store lejupielādējamās spēles un lietotnes, ko vari lietot plašajā televizora ekrānā, kā arī iespēja aplūkot iCloud noglabātos attēlus un video. Apple TV Remote pults precīzā Touch virsma darbojas gluži kā skārienpaliktnis, atvieglojot vajadzīgā satura meklēšanu un komandu došanu.

Apple TV 4K 32GB MQD22SO/A

MODELIS: MQD22SO/A

4K televīzijas laikmets ir sācies

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
8.71 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
209.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 11.08.2021. 
Informējam, ka kurjerdienestu milzīgā noslogojuma dēļ piegāde var kavēties 2–3 dienu robežās.
Iekārtas apraksts

Digitālais mediju atskaņotājs un minikonsole Apple TV ļauj skatīties filmas un pārraides izcilā 4K izšķirtspējā ar liela dinamiskā diapazona (HDR) tehnoloģijas atbalstu, kas palīdz attēlot ekrānā spilgtākas un reālistiskākas krāsas. Ielādējot specializētas mobilās lietotnes un abonējot to saturu, vari piekļūt filmām, ziņām un sporta pārraidēm. Izklaidi bagātina no App Store lejupielādējamās spēles un lietotnes, ko vari lietot plašajā televizora ekrānā, kā arī iespēja aplūkot iCloud noglabātos attēlus un video. Apple TV Remote pults precīzā Touch virsma darbojas gluži kā skārienpaliktnis, atvieglojot vajadzīgā satura meklēšanu un komandu došanu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!