Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
ATPAKAĻ
DIENNAKTS KLIENTU ATBALSTS
29302930

Personīgais meteoroloģijas dienests

Laikapstākļu stacija
Netatmo
(NETAMO-01)

Istabas un āra gaisa temperatūra, gaisa mitrums un kvalitāte, ogļskābās gāzes un trokšņu līmenis... Visu šo veselībai un labsajūtai svarīgo informāciju vari iegūt no vienas ierīces – Netatmo Weather Station.
UZZINĀT VAIRĀK
Nomaksas līgums
7.05 7,05
€/mēn.

uz 24 mēnešiem


  • Ir noliktavā
  • Provizoriskā piegāde: 02.05.2017.
  • Izvēlies krāsu
Ar Nomaksas līgumu
uz 24 mēn.
Pērkot uzreiz

       

36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa 0.000% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Turpināt bez autorizācijas     


* Ikmēneša maksa par iekārtas iegādi, slēdzot Nomaksas līgumu uz izvēlēto termiņu. Jauniem klientiem (mazāk par 3 mēn.) var tikt piemērota pirmā iemaksa.

Istabas un āra gaisa temperatūra, gaisa mitrums un kvalitāte, ogļskābās gāzes un trokšņu līmenis... Visu šo veselībai un labsajūtai svarīgo informāciju vari iegūt no vienas ierīces – Netatmo Weather Station.

Rietumu sabiedrībā cilvēki 80% no savas dzīves pavada telpās, taču par gaisa kvalitāti tajās zina mazāk nekā par apstākļiem aiz loga. Viedā laikapstākļu stacija izlabos šo vēsturisko kļūdu! Nelielā ierīce elegantā cilindra formas alumīnija korpusā monitorē laikapstākļus un gaisa kvalitāti kā telpās, tā ārā un visus rezultātus parāda mobilajā lietotnē. Tā pateiks, kad pienācis laiks izvēdināt telpas, un sniegs pietiekami daudz informācijas, lai, dodoties ārā, saģērbtos atbilstoši laika apstākļiem un izvēlētos pareizo transporta līdzekli. Lietotnē dati tiek uzkrāti un apstrādāti, ļaujot secināt, vai gaisa kvalitāte mājoklī un ap to ir uzlabojusies.

Cilvēki, kuri aplūkoja šo produktu, interesējās arī par...


Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!