Meklēt
 Vieda vadība un dzīvīgas krāsas

Filmu vakars? Sporta pārraide? Varbūt koncerts? Philips viedais televizors parūpēsies, lai tā 43 collu Ultra HD izšķirtspējas LED ekrānā viss izskatītos lieliski. Dabiskas, dzīvīgas krāsas, par ko gādā Dolby Vision tehnoloģija, kristāldzidra skaņa, kas ar Dolby Atmos sistēmas palīdzību seko attēla kustībām, un automātiska pielāgošanās saturam. Zemā aizkaves laika dēļ šo televizoru var izmantot arī datorspēļu spēlēšanai. Tas pats atpazīst spēļu konsoli un maina iestatījumus atbilstoši spēles prasībām. Plāno televizoru ar šaurām apmalēm vari novietot jebkurā istabā – minimālisma garā ieturētā dizaina dēļ tas perfekti iederas jebkurā interjerā. Tavā rīcībā ir arī neskaitāmas Android operētājsistēmas priekšrocības - sākot ar satura straumēšanas servisiem un beidzot ar dažādām noderīgām lietotnēm un pat balss vadību. 

Philips PUS7406/12 4K UHD LED Android TV

MODELIS: 43PUS7406/12

Vieda vadība un dzīvīgas krāsas

 
Izmērs
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
10.53 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
379.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
379.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
5.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.03.2023.
Apraksts

Filmu vakars? Sporta pārraide? Varbūt koncerts? Philips viedais televizors parūpēsies, lai tā 43 collu Ultra HD izšķirtspējas LED ekrānā viss izskatītos lieliski. Dabiskas, dzīvīgas krāsas, par ko gādā Dolby Vision tehnoloģija, kristāldzidra skaņa, kas ar Dolby Atmos sistēmas palīdzību seko attēla kustībām, un automātiska pielāgošanās saturam. Zemā aizkaves laika dēļ šo televizoru var izmantot arī datorspēļu spēlēšanai. Tas pats atpazīst spēļu konsoli un maina iestatījumus atbilstoši spēles prasībām. Plāno televizoru ar šaurām apmalēm vari novietot jebkurā istabā – minimālisma garā ieturētā dizaina dēļ tas perfekti iederas jebkurā interjerā. Tavā rīcībā ir arī neskaitāmas Android operētājsistēmas priekšrocības - sākot ar satura straumēšanas servisiem un beidzot ar dažādām noderīgām lietotnēm un pat balss vadību. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!