Neticamas krāsas un detaļas

Ienāc QLED krāsu pasaulē! Quantum Dot tehnoloģija sniegs Tev iespēju izdzīvot fantastiskus brīžus, no vairāk nekā miljards toņiem uzburot krāšņus, dzīvīgus attēlus. Savukārt inteliģentais 4K procesors uzlabos zemākas kvalitātes saturu, pietuvinot to iekārotajam 4K standartam. Vadi televizoru ar balsi vai universālo pulti, kas automātiski atpazīst pievienotās ierīces. Apkārtējās vides režīms Ambient Mode palīdz minimālisma stilā ieturētajam televizoram saplūst ar mājas interjeru perfekti dabiskam efektam. Izmantojot vienkāršus uzstādījumus un plašo izvēli, melna ekrāna vietā Tu redzēsi skaistas gleznas vai interjeram atbilstošus rakstus.

82" Samsung QLED 4K Smart TV (Q60R)

MODELIS: QE82Q60RATXXH

Neticamas krāsas un detaļas

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
84.00 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
3360.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Ienāc QLED krāsu pasaulē! Quantum Dot tehnoloģija sniegs Tev iespēju izdzīvot fantastiskus brīžus, no vairāk nekā miljards toņiem uzburot krāšņus, dzīvīgus attēlus. Savukārt inteliģentais 4K procesors uzlabos zemākas kvalitātes saturu, pietuvinot to iekārotajam 4K standartam. Vadi televizoru ar balsi vai universālo pulti, kas automātiski atpazīst pievienotās ierīces. Apkārtējās vides režīms Ambient Mode palīdz minimālisma stilā ieturētajam televizoram saplūst ar mājas interjeru perfekti dabiskam efektam. Izmantojot vienkāršus uzstādījumus un plašo izvēli, melna ekrāna vietā Tu redzēsi skaistas gleznas vai interjeram atbilstošus rakstus.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!