• AutorizētiesIeraugi pasauli miljards krāsās

Ielūkojies QLED Ultra HD ekrānā – Tev šķitīs, ka skaties pa logu! Kvantu punktu tehnoloģija ir vienīgā, kas spēj radīt simtprocentīgu krāsu atveidojumu, jo tā izmanto vairāk nekā miljards toņu un ēnu! Q Contrast Elite tehnoloģijas nodrošinātais kontrasts ļauj pamanīt pat tik grūti izšķiramas detaļas kā katru lapu tumšā lapotnē vai balta apģērba krokas. Q Engine nemitīgi analizē katru ainu Tavā acu priekšā, pieregulējot krāsas, kontrastu un detalizāciju, bet HDR+ sniedz plašāku spilgtuma un kontrasta diapazonu. Plānais televizors veidots 360 grādu dizainā ar eleganti veidotu aizmuguri, un to ar One Connect bloku savieno tikai viens kabelis.

65" Samsung UHD QLED TV (QE65Q8FN)

MODELIS: QE65Q8FNATXXH

Ieraugi pasauli miljards krāsās

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
54.91 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
2196.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Ielūkojies QLED Ultra HD ekrānā – Tev šķitīs, ka skaties pa logu! Kvantu punktu tehnoloģija ir vienīgā, kas spēj radīt simtprocentīgu krāsu atveidojumu, jo tā izmanto vairāk nekā miljards toņu un ēnu! Q Contrast Elite tehnoloģijas nodrošinātais kontrasts ļauj pamanīt pat tik grūti izšķiramas detaļas kā katru lapu tumšā lapotnē vai balta apģērba krokas. Q Engine nemitīgi analizē katru ainu Tavā acu priekšā, pieregulējot krāsas, kontrastu un detalizāciju, bet HDR+ sniedz plašāku spilgtuma un kontrasta diapazonu. Plānais televizors veidots 360 grādu dizainā ar eleganti veidotu aizmuguri, un to ar One Connect bloku savieno tikai viens kabelis.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!