Jauna stila ēra

Televizors, glezna vai neuzkrītoša interjera detaļa – Samsung 7.sērijas tālrādis spēj pildīt jebkuru no šīm lomām. Piestiprināts pie sienas vai uzstādīts uz tievās sudrabkrāsas statīva kājas, tas organiski saplūst ar apkārtējo vidi. Ekrānu ar One Connect vadības bloku savieno tikai viens plāns kabelis, pa kuru plūst kā dati, tā elektrība. QLED tehnoloģijas Ultra HD izšķirtspējas panelis ir vienīgais, kas spēj simtprocentīgi attēlot dabā sastopamo krāsu gammu, veidojot attēlu no vairāk nekā miljards dažādiem toņiem. Savukārt Q Contrast rūpējas par minimālu gaismas atstarošanos, lai skatīšanos netraucētu ne spoža saules gaisma, ne spuldžu atspīdums. Ambient režīms sniedz iespēju TV neskatīšanās laikā rādīt tajā īstu gleznu reprodukcijas, paša izvēlētas fotogrāfijas vai pat ziņas un laika prognozi.

65" Samsung UHD QLED TV (QE65Q7FN)

MODELIS: QE65Q7FNATXXH

Jauna stila ēra

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
46.35 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
1854.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Bezmaksas piegāde
Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā piegāde no 23.04.2019.
Iekārtas apraksts

Televizors, glezna vai neuzkrītoša interjera detaļa – Samsung 7.sērijas tālrādis spēj pildīt jebkuru no šīm lomām. Piestiprināts pie sienas vai uzstādīts uz tievās sudrabkrāsas statīva kājas, tas organiski saplūst ar apkārtējo vidi. Ekrānu ar One Connect vadības bloku savieno tikai viens plāns kabelis, pa kuru plūst kā dati, tā elektrība. QLED tehnoloģijas Ultra HD izšķirtspējas panelis ir vienīgais, kas spēj simtprocentīgi attēlot dabā sastopamo krāsu gammu, veidojot attēlu no vairāk nekā miljards dažādiem toņiem. Savukārt Q Contrast rūpējas par minimālu gaismas atstarošanos, lai skatīšanos netraucētu ne spoža saules gaisma, ne spuldžu atspīdums. Ambient režīms sniedz iespēju TV neskatīšanās laikā rādīt tajā īstu gleznu reprodukcijas, paša izvēlētas fotogrāfijas vai pat ziņas un laika prognozi.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!