Jauna definīcija augstai izšķirtspējai

Samsung šā brīža labākās sērijas televizors apvieno nevainojamu 8K HDR attēla kvalitāti, mākslīgā intelekta nodrošinātu izšķirtspējas uzlabošanas algoritmu, valdzinošu dizainu un viedās mājas pārvaldīšanas iespējas. Tevi apburs līdz šim neredzēts attēla dziļums, detalizācija un krāsu nianses – tās burtiski ievelk citā dimensijā. Pateicoties mākslīgā intelekta izšķirtspējas uzlabošanas sistēmai, varēsi skatīties televizora iespējām atbilstošas kvalitātes saturu, pat ja TV kanāli un straumēšanas vietnes nepiedāvā 8K standarta raidījumus. Neskatīšanās brīžos TV vari pārvērst skaistā gleznā vai interjera objektā ar interesantiem ornamentiem. To arī viegli savienot ar viedās mājas risinājumiem, piemēram, apgaismes sistēmu, ledusskapi vai robotu-putekļusūcēju.

65" Samsung Q900 QLED 4K Smart TV

MODELIS: QE65Q900RATXXH

Jauna definīcija augstai izšķirtspējai

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
99.75 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
3990.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Samsung šā brīža labākās sērijas televizors apvieno nevainojamu 8K HDR attēla kvalitāti, mākslīgā intelekta nodrošinātu izšķirtspējas uzlabošanas algoritmu, valdzinošu dizainu un viedās mājas pārvaldīšanas iespējas. Tevi apburs līdz šim neredzēts attēla dziļums, detalizācija un krāsu nianses – tās burtiski ievelk citā dimensijā. Pateicoties mākslīgā intelekta izšķirtspējas uzlabošanas sistēmai, varēsi skatīties televizora iespējām atbilstošas kvalitātes saturu, pat ja TV kanāli un straumēšanas vietnes nepiedāvā 8K standarta raidījumus. Neskatīšanās brīžos TV vari pārvērst skaistā gleznā vai interjera objektā ar interesantiem ornamentiem. To arī viegli savienot ar viedās mājas risinājumiem, piemēram, apgaismes sistēmu, ledusskapi vai robotu-putekļusūcēju.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!