Gudrs, elegants, ieliekts

360 grādu dizainā veidotais ieliektais Samsung 8. sērijas televizors aptver visu, ko var vēlēties no mūsdienīga izklaides centra. Tas veidots kā izskatīgs dizaina priekšmets un organiski iekļaujas interjerā. Plānās apmales rada bezgalības ilūziju, ekrānā redzamajam šķietami saplūstot ar apkārtējo telpu. Unikālais Clean Cable Solution nozīmē, ka no televizora uz One Connect vadības bloku ved tikai viens vienīgs prasmīgi paslēpts kabelis, caur kuru plūst kā dati, tā elektrība. Iespaidīgajā 65 collu ekrānā saturu vari baudīt Ultra HD izšķirtspējā. HDR Elite plašais spilgtuma līmeņa diapazons izceļ vissīkākās detaļas, bet Dynamic Chrystal Colour piešķir attēlam kristāldzidras krāsas. Un datorspēļu cienītājiem par prieku izveidots īpašs spēļu režīms, kas pielāgo televizoru grafiski augstvērtīgo datorspēļu prasībām.

65" Samsung Premium Curved UHD 4K Smart TV (UE65NU8502)

MODELIS: UE65NU8502TXXH

Gudrs, elegants, ieliekts

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
47.25 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
1890.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Bezmaksas piegāde
Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

360 grādu dizainā veidotais ieliektais Samsung 8. sērijas televizors aptver visu, ko var vēlēties no mūsdienīga izklaides centra. Tas veidots kā izskatīgs dizaina priekšmets un organiski iekļaujas interjerā. Plānās apmales rada bezgalības ilūziju, ekrānā redzamajam šķietami saplūstot ar apkārtējo telpu. Unikālais Clean Cable Solution nozīmē, ka no televizora uz One Connect vadības bloku ved tikai viens vienīgs prasmīgi paslēpts kabelis, caur kuru plūst kā dati, tā elektrība. Iespaidīgajā 65 collu ekrānā saturu vari baudīt Ultra HD izšķirtspējā. HDR Elite plašais spilgtuma līmeņa diapazons izceļ vissīkākās detaļas, bet Dynamic Chrystal Colour piešķir attēlam kristāldzidras krāsas. Un datorspēļu cienītājiem par prieku izveidots īpašs spēļu režīms, kas pielāgo televizoru grafiski augstvērtīgo datorspēļu prasībām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!