65" Premium Samsung UHD Curved Smart TV (UE65MU9002)

MODELIS: UE65MU9002TXXH

Dabas iedvesmots skaistums

 

Atklāj liektā dizaina skaistumu! Samsung dizaineri 9.sērijas televizoru radīja, smeļoties iedvesmu no dabas, tādēļ tas organiski iekļaujas ikvienā vidē. Tas ir vienkāršs un minimālisma garam atbilstošs, bet vienlaikus arī gaumīgs un piesātināts ar modernākajām attēla uzlabošanas tehnoloģijām, kā HDR1000/Extreme, Dynamic Crystal Colour, Ultra Black, Peak Illuminator un citām. 65 collu televizora aizmuguri klāj gluds vāks, un statīva kājā apslēptie vadi ved uz One Connect vadības bloku. Aizmirsti par vadu mudžekli aiz televizora! Vide ap televizoru būs kārtīga un estētiska, kā to paredz 360 grādu dizains. 

Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
45.00 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
1800.00Bezmaksas piegāde
Paredzamā piegāde no 10.05.2018.
Iekārtas apraksts

Atklāj liektā dizaina skaistumu! Samsung dizaineri 9.sērijas televizoru radīja, smeļoties iedvesmu no dabas, tādēļ tas organiski iekļaujas ikvienā vidē. Tas ir vienkāršs un minimālisma garam atbilstošs, bet vienlaikus arī gaumīgs un piesātināts ar modernākajām attēla uzlabošanas tehnoloģijām, kā HDR1000/Extreme, Dynamic Crystal Colour, Ultra Black, Peak Illuminator un citām. 65 collu televizora aizmuguri klāj gluds vāks, un statīva kājā apslēptie vadi ved uz One Connect vadības bloku. Aizmirsti par vadu mudžekli aiz televizora! Vide ap televizoru būs kārtīga un estētiska, kā to paredz 360 grādu dizains. Tev varētu patikt arī...

Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!