Nanošūnu krāsas kā pasakā

Lai labu padarītu vēl labāku, nākas ņemt talkā aktuālākos zinātniskos atklājumus. LG izstrādātajā Nano Cell ekrānā izmantotas ar neapbruņotu aci nesaskatāmas nanodaļiņas katras krāsas optimizēšanai. Šī modernā tehnoloģija ļauj atveidot pilnu krāsu spektru, radot absolūti dabisku attēlu. To 65 collu ekrānā var vērot Ultra HD izšķirtspējā un no jebkura skatu leņķa. Četru kodolu procesors nepaguris novērš traucējošos trokšņus un uzlabo asumu, kā arī pārvērš zemākas kvalitātes saturu augstākā izšķirtspējā. Tikmēr Ultra Luminance tehnoloģija veido košākas krāsas un augstāku spožumu, paspilgtinot atšķirību starp gaišajiem un tumšajiem toņiem.

65" LG UHD 4K Smart TV (65UK7550MLA)

MODELIS: 65UK7550MLA

Nanošūnu krāsas kā pasakā

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
28.00 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
1008.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 20.06.2019.
Iekārtas apraksts

Lai labu padarītu vēl labāku, nākas ņemt talkā aktuālākos zinātniskos atklājumus. LG izstrādātajā Nano Cell ekrānā izmantotas ar neapbruņotu aci nesaskatāmas nanodaļiņas katras krāsas optimizēšanai. Šī modernā tehnoloģija ļauj atveidot pilnu krāsu spektru, radot absolūti dabisku attēlu. To 65 collu ekrānā var vērot Ultra HD izšķirtspējā un no jebkura skatu leņķa. Četru kodolu procesors nepaguris novērš traucējošos trokšņus un uzlabo asumu, kā arī pārvērš zemākas kvalitātes saturu augstākā izšķirtspējā. Tikmēr Ultra Luminance tehnoloģija veido košākas krāsas un augstāku spožumu, paspilgtinot atšķirību starp gaišajiem un tumšajiem toņiem.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!