Perfekts attēls

Milzīgais Ultra HD izšķirtspējas televizors nevainojami iederas jebkurā interjerā un piešķir viesistabai īpašu eleganci. Plānās, tikpat kā nemanāmās apmales raisa ilūziju, ka attēls saplūst ar apkārtējo vidi. Organisko gaismu izstarojošo diožu jeb OLED ekrānā tas patiešām ir pārsteidzoši dabisks. Perfekta melnā krāsa paspilgtina kontrastu un piešķir dziļumu visām citām krāsām. Viedais procesors Alpha9 atveido attēlu maksimāli skaidri, ar izcilām detaļām un spilgtām krāsām, bet Dolby Atmos bagātina skatīšanās pieredzi ar 360 grādu ieskaujošu skaņu, ļaujot sajusties kā kinoteātrī.

65" LG OLED 4K Smart TV (OLED65C8PLA)

MODELIS: OLED65C8PLA

Perfekts attēls

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
58.50 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
2340.00Bezmaksas piegāde
Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā piegāde no 29.03.2019.
Iekārtas apraksts

Milzīgais Ultra HD izšķirtspējas televizors nevainojami iederas jebkurā interjerā un piešķir viesistabai īpašu eleganci. Plānās, tikpat kā nemanāmās apmales raisa ilūziju, ka attēls saplūst ar apkārtējo vidi. Organisko gaismu izstarojošo diožu jeb OLED ekrānā tas patiešām ir pārsteidzoši dabisks. Perfekta melnā krāsa paspilgtina kontrastu un piešķir dziļumu visām citām krāsām. Viedais procesors Alpha9 atveido attēlu maksimāli skaidri, ar izcilām detaļām un spilgtām krāsām, bet Dolby Atmos bagātina skatīšanās pieredzi ar 360 grādu ieskaujošu skaņu, ļaujot sajusties kā kinoteātrī.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!