Ikvienam pieejama QLED tehnoloģija

Samsung QLED 6. sērija – tā ir iespēja ikvienam ienirt inovatīvās kvantu punktu tehnoloģijas uzburtajā realitātē. 55 collu ekrānā attēls izskatās neticami dabisks, jo Q Colour spēj attēlot vairāk nekā miljards dažādu nokrāsu. Tādējādi vari ieraudzīt pat niecīgākās krāsu atšķirības un pamanīt vairāk detaļu. Pieredzi pastiprina HDR 1000, kas ienes kadrā papildu spilgtumu un detalizāciju. Precision Black tehnoloģija gādā par dziļākiem melnajiem un košākiem baltajiem toņiem, kamēr spēcīgā Peak Illuminator pastiprina atšķirību starp tumšajām un gaišajām zonām. To kopdarba rezultātā katra aina izskatās tik izteiksmīga un dzīvīga kā izcils mākslas darbs.

55" Samsung UHD QLED TV (QE55Q6FN)

MODELIS: QE55Q6FNATXXH

Ikvienam pieejama QLED tehnoloģija

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
26.00 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
936.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Samsung QLED 6. sērija – tā ir iespēja ikvienam ienirt inovatīvās kvantu punktu tehnoloģijas uzburtajā realitātē. 55 collu ekrānā attēls izskatās neticami dabisks, jo Q Colour spēj attēlot vairāk nekā miljards dažādu nokrāsu. Tādējādi vari ieraudzīt pat niecīgākās krāsu atšķirības un pamanīt vairāk detaļu. Pieredzi pastiprina HDR 1000, kas ienes kadrā papildu spilgtumu un detalizāciju. Precision Black tehnoloģija gādā par dziļākiem melnajiem un košākiem baltajiem toņiem, kamēr spēcīgā Peak Illuminator pastiprina atšķirību starp tumšajām un gaišajām zonām. To kopdarba rezultātā katra aina izskatās tik izteiksmīga un dzīvīga kā izcils mākslas darbs.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!