Televīzijas krāsainākā inovācija

Iepazīsti šībrīža spilgtāko inovāciju TV jomā un ieraugi krāsas jaunā gaismā! Aiz četriem burtiem – QLED – slēpjas kvantu punktu tehnoloģijas sarūpētie vairāk nekā miljards toņi, kas ieliektajā 55 collu ekrānā veido simtprocentīgi dabīgu attēlu. Q Contrast rūpējas par izteiksmīgiem kontrastiem neatkarīgi no gaismas daudzuma telpā, bet Q HDR 1500 sniedz iespēju pilnā mērā izbaudīt jaunāko HDR standartu potenciālu. Īpaši ieliektajiem Samsung ekrāniem radītā Q Viewing Angle tehnoloģija paplašinājusi skata leņķi tik lielā mērā, ka cīņa par labāko vietu dīvānā vairs nav aktuāla – filma vienlīdz labi izskatīties, kā sēžot tieši iepretim ekrānam, tā slīpi.

55" Samsung UHD Curved QLED TV (QE55Q8CN)

MODELIS: QE55Q8CNATXXH

Televīzijas krāsainākā inovācija

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
36.00 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
1296.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 21.06.2019.
Iekārtas apraksts

Iepazīsti šībrīža spilgtāko inovāciju TV jomā un ieraugi krāsas jaunā gaismā! Aiz četriem burtiem – QLED – slēpjas kvantu punktu tehnoloģijas sarūpētie vairāk nekā miljards toņi, kas ieliektajā 55 collu ekrānā veido simtprocentīgi dabīgu attēlu. Q Contrast rūpējas par izteiksmīgiem kontrastiem neatkarīgi no gaismas daudzuma telpā, bet Q HDR 1500 sniedz iespēju pilnā mērā izbaudīt jaunāko HDR standartu potenciālu. Īpaši ieliektajiem Samsung ekrāniem radītā Q Viewing Angle tehnoloģija paplašinājusi skata leņķi tik lielā mērā, ka cīņa par labāko vietu dīvānā vairs nav aktuāla – filma vienlīdz labi izskatīties, kā sēžot tieši iepretim ekrānam, tā slīpi.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!