Košs un gudrs televizors

Nemitīgi papildinot inovāciju klāstu, LG pacēlis 8.sērijas televizorus jaunā kvalitātē. Inovatīvā IPS 4K Nano Cell tehnoloģija izvieto pikseļus viena nanometra attālumā vienu no otra, veidojot brīnumaini dzidru attēlu. Savukārt Full Array Local Dimming gādā par dziļākiem melnajiem toņiem un pieregulē 55 collu ekrāna aptumšošanu neskaitāmās zonās. Tā rezultātā attēls ir ārkārtīgi detalizēts un skaidrs neatkarīgi no skata leņķa. Viedais Alpha7 attēla procesors nemitīgi analizē attēlu un pieregulē uzstādījumus, lai Tu varētu baudīt saturu vislabākajā kvalitātē, bet Dolby Atmos skaņas sistēma veido iespaidīgu ieskaujošo skaņu.

55" LG SUPER UHD TV (55SK8500PLA)

MODELIS: 55SK8500PLA

Košs un gudrs televizors

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
19.75 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
711.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 24.07.2019.
Iekārtas apraksts

Nemitīgi papildinot inovāciju klāstu, LG pacēlis 8.sērijas televizorus jaunā kvalitātē. Inovatīvā IPS 4K Nano Cell tehnoloģija izvieto pikseļus viena nanometra attālumā vienu no otra, veidojot brīnumaini dzidru attēlu. Savukārt Full Array Local Dimming gādā par dziļākiem melnajiem toņiem un pieregulē 55 collu ekrāna aptumšošanu neskaitāmās zonās. Tā rezultātā attēls ir ārkārtīgi detalizēts un skaidrs neatkarīgi no skata leņķa. Viedais Alpha7 attēla procesors nemitīgi analizē attēlu un pieregulē uzstādījumus, lai Tu varētu baudīt saturu vislabākajā kvalitātē, bet Dolby Atmos skaņas sistēma veido iespaidīgu ieskaujošo skaņu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!