Klausās, domā, atbild

Ar mākslīgo intelektu apdāvinātais LG organisko gaismu izstarojošo diožu jeb OLED televizors maina veidu, kā skatāmies iecienītās pārraides. Vairs nekādas rakstīšanas, meklēšanas un iestatījumu maiņas. Pasaki televizoram, ko vēlies, un tas visu nokārtos. Klausoties komandās, televizors mācās saprast Tavas vēlmes un izpildīt tās pēc iespējas labāk. Piemēram, uzstādīt vajadzīgo režīmu, ierastajā laikā ieslēgt vajadzīgo TV kanālu vai izslēgties pēc pārraides beigām. Tikmēr ekrānā starojošie OLED pikseļi uz nevainojami melnā fona brīnumaini precīzi atveido krāsas, ko vēl vairāk bagātina HDR tehnoloģija. Televizors atbalsta visus populārākos HDR formātus, tādēļ dod iespēju gūt īstu kino pieredzi, ko paspilgtina Dolby Atmos ieskaujošās skaņas atbalsts.

55" LG OLED 4K Smart TV (55C8PLA)

MODELIS: OLED55C8PLA

Klausās, domā, atbild

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
37.80 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
1512.00Bezmaksas piegāde
Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā piegāde no 05.04.2019.
Iekārtas apraksts

Ar mākslīgo intelektu apdāvinātais LG organisko gaismu izstarojošo diožu jeb OLED televizors maina veidu, kā skatāmies iecienītās pārraides. Vairs nekādas rakstīšanas, meklēšanas un iestatījumu maiņas. Pasaki televizoram, ko vēlies, un tas visu nokārtos. Klausoties komandās, televizors mācās saprast Tavas vēlmes un izpildīt tās pēc iespējas labāk. Piemēram, uzstādīt vajadzīgo režīmu, ierastajā laikā ieslēgt vajadzīgo TV kanālu vai izslēgties pēc pārraides beigām. Tikmēr ekrānā starojošie OLED pikseļi uz nevainojami melnā fona brīnumaini precīzi atveido krāsas, ko vēl vairāk bagātina HDR tehnoloģija. Televizors atbalsta visus populārākos HDR formātus, tādēļ dod iespēju gūt īstu kino pieredzi, ko paspilgtina Dolby Atmos ieskaujošās skaņas atbalsts.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!