Meklēt
 Ciets rieksts. Patiešām ciets

Nejauši kritieni, putekļi, smiltis, ūdens un pat karstums – tā ir Nokia 800 Tough ikdiena. Šis nocietinātais tālrunis ir sagatavots visskarbākajiem apstākļiem un nesaudzīgiem lietotājiem. Gumijotā apdare samazina ierīces izslīdēšanas risku no rokām, bet lielās pogas ir viegli nospiežamas pat ar cimdiem. Bagātīgais aprīkojums, kas ietver gaismekli, kameru, skaļruni, Google kartes, WhatsApp saziņas lietotni un citus elementus, padara 800 Tough par noderīgu darbarīku. Turklāt tas spēj izmantot 4G tīklu, nodrošinot ātru datu apmaiņu, un īpašā Google Assistant poga paātrina nepieciešamās informācijas atrašanu.

Nokia 800 Tough

Ciets rieksts. Patiešām ciets

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
5.80 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
139.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Nejauši kritieni, putekļi, smiltis, ūdens un pat karstums – tā ir Nokia 800 Tough ikdiena. Šis nocietinātais tālrunis ir sagatavots visskarbākajiem apstākļiem un nesaudzīgiem lietotājiem. Gumijotā apdare samazina ierīces izslīdēšanas risku no rokām, bet lielās pogas ir viegli nospiežamas pat ar cimdiem. Bagātīgais aprīkojums, kas ietver gaismekli, kameru, skaļruni, Google kartes, WhatsApp saziņas lietotni un citus elementus, padara 800 Tough par noderīgu darbarīku. Turklāt tas spēj izmantot 4G tīklu, nodrošinot ātru datu apmaiņu, un īpašā Google Assistant poga paātrina nepieciešamās informācijas atrašanu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!