Nokia 3310 Dual SIM

Ikona atgriezusies!

 

Gadsimtu mijā superpopulārais mobilais tālrunis ir atdzimis! Nokia 3310 ieguvusi modernāku izskatu, saglabājot pierasto ikonisko siluetu ar noapaļotām malām. Neparastas formas 2,4 collu polarizētais ekrāns minimāli atstaro gaismu, tādēļ pat saulainākajās dienās labi redzama atjauninātā, taču klasisko izkārtojumu saglabājusī lietotāja saskarne. Tālrunis atbalsta 2G mobilo datu pārraidi interneta lietošanai un MMS sūtīšanai, un tajā ir iebūvēts arī mūsdienās reti sastopamais FM radio uztvērējs. Vai atceries “čūsku”? Jā, to pašu vienkāršo kulta spēlīti, kas aizrāva tūkstošiem Nokia cienītāju. Jaunajā tālrunī ir arī tā, un tagad čūska patiešām izskatās pēc īsta rāpuļa. Un, protams, Nokia 3310 atdzīvinājusi lietotāju tik ļoti mīlēto iespēju ar vienu uzlādi gaidīšanas režīmā darboties gandrīz mēnesi vai runāt 22 stundas no vietas.

Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
2.75 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
66.00Bezmaksas piegāde
Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā piegāde no 12.12.2018.
Iekārtas apraksts

Gadsimtu mijā superpopulārais mobilais tālrunis ir atdzimis! Nokia 3310 ieguvusi modernāku izskatu, saglabājot pierasto ikonisko siluetu ar noapaļotām malām. Neparastas formas 2,4 collu polarizētais ekrāns minimāli atstaro gaismu, tādēļ pat saulainākajās dienās labi redzama atjauninātā, taču klasisko izkārtojumu saglabājusī lietotāja saskarne. Tālrunis atbalsta 2G mobilo datu pārraidi interneta lietošanai un MMS sūtīšanai, un tajā ir iebūvēts arī mūsdienās reti sastopamais FM radio uztvērējs. Vai atceries “čūsku”? Jā, to pašu vienkāršo kulta spēlīti, kas aizrāva tūkstošiem Nokia cienītāju. Jaunajā tālrunī ir arī tā, un tagad čūska patiešām izskatās pēc īsta rāpuļa. Un, protams, Nokia 3310 atdzīvinājusi lietotāju tik ļoti mīlēto iespēju ar vienu uzlādi gaidīšanas režīmā darboties gandrīz mēnesi vai runāt 22 stundas no vietas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!