• Autorizēties
 • Meklēt
     Klasika atgriežas. Ar 4G.

  Vai Tu vēl atceries atlokāmos Nokia telefonus? Tagad šī vienkāršā un uzticamā iekārta ieguvusi vairākus uzlabojumus, vienlaikus saglabājot lielās, rakstīšanai parocīgās pogas. Laika pārbaudi izturējušā dizaina tālrunis veidots no izturīga polikarbonāta un ir tik mazs, ka rod vietu pat šaurā kabatā vai rokassomiņā. Un tas nav jāatver, lai redzētu, kas zvana. Svarīgākā informācija parādās mazākajā ekrānā ierīces vākā. Pateicoties 4G mobilo sakaru tīkla atbalstam un jau rūpnīcā uzstādītajām Facebook un WhatsApp lietotnēm, vari nemitīgi uzturēt saikni ar draugiem un ģimenes locekļiem, sarakstoties un apmainoties ar multimediju materiāliem. Turklāt Nokia 2720 spēj izveidot mobilo tīklāju, lai caur to piekļūtu internetam no datora, bet ārkārtas brīžos dzīvību var glābt īpašā palīdzības izsaukšanas poga.

  Nokia 2720 Flip

  MODELIS: 16BTSB01A07

  Jaunums! Saņem preci jau šodien!

  Klasika atgriežas. Ar 4G.

   
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  4.96 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  119.00


  Ieskaties!
  Iekārtas apdrošināšana
  nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
  Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
  3.90 €/mēn.

  Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
  Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
  Uzzināt vairāk

    Izvēlēties     Atteikties  

  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.05.2021. 
  Informējam, ka kurjerdienestu milzīgā noslogojuma dēļ piegāde var kavēties 2–3 dienu robežās.
  Iekārtas apraksts

  Vai Tu vēl atceries atlokāmos Nokia telefonus? Tagad šī vienkāršā un uzticamā iekārta ieguvusi vairākus uzlabojumus, vienlaikus saglabājot lielās, rakstīšanai parocīgās pogas. Laika pārbaudi izturējušā dizaina tālrunis veidots no izturīga polikarbonāta un ir tik mazs, ka rod vietu pat šaurā kabatā vai rokassomiņā. Un tas nav jāatver, lai redzētu, kas zvana. Svarīgākā informācija parādās mazākajā ekrānā ierīces vākā. Pateicoties 4G mobilo sakaru tīkla atbalstam un jau rūpnīcā uzstādītajām Facebook un WhatsApp lietotnēm, vari nemitīgi uzturēt saikni ar draugiem un ģimenes locekļiem, sarakstoties un apmainoties ar multimediju materiāliem. Turklāt Nokia 2720 spēj izveidot mobilo tīklāju, lai caur to piekļūtu internetam no datora, bet ārkārtas brīžos dzīvību var glābt īpašā palīdzības izsaukšanas poga.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!