Meklēt
 Klasika atgriežas. Ar 4G.

Vai Tu vēl atceries atlokāmos Nokia telefonus? Tagad šī vienkāršā un uzticamā iekārta ieguvusi vairākus uzlabojumus, vienlaikus saglabājot lielās, rakstīšanai parocīgās pogas. Laika pārbaudi izturējušā dizaina tālrunis veidots no izturīga polikarbonāta un ir tik mazs, ka rod vietu pat šaurā kabatā vai rokassomiņā. Un tas nav jāatver, lai redzētu, kas zvana. Svarīgākā informācija parādās mazākajā ekrānā ierīces vākā. Pateicoties 4G mobilo sakaru tīkla atbalstam un jau rūpnīcā uzstādītajām Facebook un WhatsApp lietotnēm, vari nemitīgi uzturēt saikni ar draugiem un ģimenes locekļiem, sarakstoties un apmainoties ar multimediju materiāliem. Turklāt Nokia 2720 spēj izveidot mobilo tīklāju, lai caur to piekļūtu internetam no datora, bet ārkārtas brīžos dzīvību var glābt īpašā palīdzības izsaukšanas poga.

Nokia 2720 Flip

MODELIS: 16BTSB01A07

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Klasika atgriežas. Ar 4G.

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
4.96 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
119.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 25.10.2021.
Apraksts

Vai Tu vēl atceries atlokāmos Nokia telefonus? Tagad šī vienkāršā un uzticamā iekārta ieguvusi vairākus uzlabojumus, vienlaikus saglabājot lielās, rakstīšanai parocīgās pogas. Laika pārbaudi izturējušā dizaina tālrunis veidots no izturīga polikarbonāta un ir tik mazs, ka rod vietu pat šaurā kabatā vai rokassomiņā. Un tas nav jāatver, lai redzētu, kas zvana. Svarīgākā informācija parādās mazākajā ekrānā ierīces vākā. Pateicoties 4G mobilo sakaru tīkla atbalstam un jau rūpnīcā uzstādītajām Facebook un WhatsApp lietotnēm, vari nemitīgi uzturēt saikni ar draugiem un ģimenes locekļiem, sarakstoties un apmainoties ar multimediju materiāliem. Turklāt Nokia 2720 spēj izveidot mobilo tīklāju, lai caur to piekļūtu internetam no datora, bet ārkārtas brīžos dzīvību var glābt īpašā palīdzības izsaukšanas poga.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!