Baudi LMT tīkla priekšrocības ar LMT Karti

  • Ievieto SIM karti mobilajā telefonā, ievērojot telefona ražotāja instrukcijas.Ieslēdz telefonu. 
  • Ievadi PIN1 kodu (to atradīsi lapiņā ar PIN un PUK kodiem). Iegaumē šo kodu! Tas Tev būs nepieciešams arī turpmāk, lietojot LMT Karti. 
  • Piezvani pa LMT Kartes apkalpošanas sistēmas bezmaksas tālruni 29202010 un izpildi autoatbildētāja norādījumus.
  • Ja Tev patīk daudz runāt un pakalpojumus izmanto tikai Latvijā, iesākām uzreiz pieslēgt tarifu plānu NEDĒĻA SARUNĀM (neierobežoti zvani, neierobežots skaits īsziņu uz visiem tīkliem Latvijā un 300 MB interneta Latvijā par 2.50 €/ned.). Ja priekšroku dod internetam, iesakām abonēt kādu no NEDĒĻA INTERNETAM pakalpojumiem: NEDĒĻA INTERNETAM (1 GB interneta Latvijā un citās EEZ valstīs, neierobežots skaits īsziņu un 30 minūtes zvaniem uz visiem tīkliem Latvijā un ceļojot EEZ valstīs par 2.00 €/ned.) vai NEDĒĻA INTERNETAM+ (neierobežots internets Latvijā, t.sk. 1.38 GB citās EEZ valstīs, neierobežots skaits īsziņu un 30 minūtes zvaniem uz visiem tīkliem Latvijā un ceļojot EEZ valstīs par 3.00 €/ned.).
SVARĪGI!
  • Pirmais zvans pēc kartes pieslēgšanas ir jāizdara pirms datuma, kas norādīts uzlīmē uz LMT Kartes iepakojuma.
  • Avansa summa, kas ieskaitīta SIM kartes kontā, ir jāizlieto avansa derīguma termiņa laikā pēc kartes pieslēgšanas tīklam. Pēc tam līdz lietošanas termiņa beigām varēsi saņemt tikai zvanus un īsziņas. Ja līdz termiņa beigām nebūsi papildinājis kartes kontu, Tavs tālruņa numurs tiks slēgts.

EEZ valstis 
Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kipra, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, Islande, Lihtenšteina, Norvēģija
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!