PRIEKŠAPMAKSAS mobilais INTERNETS DATORĀ VAI PLANŠETĒ

Bez līguma! Maksā, kad lieto.

Ja internets vajadzīgs neregulāri (nedēļas nogalē, vasarnīcā, ceļojuma laikā) vai neparedzētās dzīves situācijās (slimnīcā, bibliotēkā), taču nevēlies uzņemties līgumsaistības, šī ir lieliska izvēle!

 • BEZ līgumsaistībām
 • Maksā tikai tad, kad lieto – € 1.40 dienā vai € 5.65 nedēļā
 • Lieto internetu datorā vai planšetē visā Latvijā, kā arī ārzemēs

Priekšapmaksas mobilā interneta SIM karte – lietošanai datorā vai planšetē
Ja internets nepieciešams planšetē vai arī Tev jau ir modems vai tas iebūvēts Tavā datorā, piedāvājam iegādāties tikai Priekšapmaksas mobilā interneta SIM karti. To var nopirkt jebkurā LMT klientu centrā visā Latvijā.

Kartes cena:5.69 €
Iekļauts:Internets nedēļai Latvijā un pārējās EEZ valstīs
Kartes lietošanas termiņš:120 dienas

TARIFU PLĀNI

Priekšapmaksas mobilais internets piedāvā divus tarifu plānus: DIENA un NEDĒĻA. Tu vari izvēlēties savām vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem atbilstošāko variantu.

Sākotnēji Priekšapmaksas mobilā interneta SIM kartei ir aktivizēta NEDĒĻA, taču to jebkurā brīdī vari nomainīt, nosūtot īsziņu** ar vēlamā tarifu plāna saīsinājumu uz numuru 29202010. Tarifu plāna maiņa ir bezmaksas.

Tarifu plāns
(plāna saīsinājums)
Iekļautais interneta
apjoms
Fiksētā
maksa
Papildu
interneta apjoms
Īsziņas
LMT/citi tīkli
DIENA (DI) 1 GB (t.sk. 1 GB EEZ)***1.40 € / 24 h1.40 € / 1 GB / 24 h0.01 €/ 0.06
NEDĒĻA (NED)10 GB (t.sk. 5.9 GB EEZ)***€ 5.65 / ned.5.65 € / 10 GB    0.01 € / 0.06
*** Ja esi iegādājies "OKartes internets datorā" vai "Priekšapmaksas internets datorā", būs pieejams iepakojumā norādītais interneta apjoms – 5 GB (Dienai) un 50 GB (Nedēļai).

SVARĪGI!

 • Pēc tarifu plāna perioda termiņa beigām maksa par jaunu periodu tiks piestādīta tad, kad veiksi jaunu pieslēgšanos internetam.
 • Ja iztērēsi tarifu plānā iekļauto apjomu, atverot interneta pārlūku, parādīsies lapa, kurā piedāvāsim vairākas iespējas – iegādāties jaunu periodu, nomainīt tarifu plānu vai izmantot internetu ar maksu par megabaitu. Izvēlies piemērotāko un apstiprini!
  Iegādāties jaunu pieslēgtā tarifu plāna periodu var arī, nosūtot bezmaksas īsziņu** AP uz numuru 29202010. Savukārt, lai ar īsziņu mainītu tarifu plānu, uz to pašu numuru sūti bezmaksas īsziņu** DI (Dienai) vai NED (Nedēļai).
 • Tarifu plāns ir nomainīts, tiklīdz saņem apstiprinājuma īsziņu.
 • Maksa par interneta sesiju tiek aprēķināta, ņemot vērā to tarifu plānu, kas ir spēkā tās uzsākšanas brīdī.
 • MMS sūtīšana uz Tele2 un Bite tīklu – 0.06 €/gab.
 • Ja neesi pārliecināts un vēlies precizēt, kuru tarifu plānu šobrīd lieto, nosūti bezmaksas īsziņu IP uz numuru 29202010.
 • Ja vēlies bez maksas noskaidrot Latvijā atlikušo interneta apjomu un laiku, kurā to vari tērēt, sūti ITP? uz numuru 1688. Atbildi saņemsi dažu minūšu laikā.

KĀ SĀKT LIETOT

1. Ievieto SIM karti modemā. Ja esi iegādājies priekšapmaksas mobilā interneta komplektu, SIM karte tajā jau ir iebūvēta.
2. Pievieno modemu datoram.
Pirmajā pieslēgšanās reizē ekrānā parādīsies poga Run Autorun.exe - nospied to. Ja tā neparādās, atver to My Computer –> LMT Internet –> Explore vai Open –> AutoRun.exe
3. Atver datorā interneta pārlūku un sāc lietot internetu!
Pirmajā pieslēgšanās reizē pārlūkā parādīsies modema pārvaldes lapa, kurā būs jāievada PIN1 kods - lai tas nebūtu jāievada katru reizi, pie PIN koda ievades atzīmē "Remember my selection".

Lūdzu, ievēro!
Ja pieslēgšanās internetam nav sekmīga, iespējams, ka iekārtā nav norādīti LMT interneta uzstādījumi:
 • piekļuves punkts (APN): internet.lmt.lv
 • piekļuves numurs (Access number): *99#

KĀ PAPILDINĀT KONTU

Priekšapmaksas mobilā interneta kartes kontu var papildināt divējādi – ar atjaunošanas karti vai čeku, vai arī bez tā – izmantojot banku piedāvātās iespējas, kā arī mājaslapā un LMT klientu centros.
Uzzini vairāk un izvēlies ērtāko konta papildināšanas veidu!

KĀ KONTROLĒT KONTU

Noskaidrot avansa atlikumu var divējādi.
 • Nosūti īsziņu i uz numuru 29202010 (bez maksas)
 • Apmeklē mans.lmt.lv

Svarīgi zināt

 • Priekšapmaksas mobilā interneta SIM karte ir jāaktivizē Latvijā! Ārzemēs to izdarīt nevarēsi.
 • Priekšapmaksas mobilā interneta SIM karti nevar izmantot zvanīšanai.
 • Tarifu plāna DIENA uzskaites solis ir 24 h, NEDĒĻA – 168 h.
 • Pirmā interneta sesija ir jāveic kartes derīguma termiņa laikā, kas norādīts uz iepakojuma.
 • Beidzot lietot internetu, atceries pārtraukt interneta sesiju!
 • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma PRIEKŠAPMAKSAS MOBILAIS INTERNETS DATORĀ VAI PLANŠETĒ ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
 • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar  Tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.

EEZ valstis 
Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kipra, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, Islande, Lihtenšteina, Norvēģija

** Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.


Atpakaļ
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!