LMT klienti – devītie aktīvākie mobilā interneta lietotāji pasaulē


19
SEP
2022

Saskaņā ar datu analītikas uzņēmuma “Tefficient” apkopoto informāciju mobilo sakaru operatora un tehnoloģiju inovāciju uzņēmuma LMT klienti ierindojas devītajā vietā pasaulē (5.vietā Eiropā) pēc mobilo datu patēriņa apjoma uz 1 SIM karti 2021. gadā. Tas ļāvis LMT kļūt par līderi Baltijā kopējā tīklā pārraidītā datu apjoma ziņā. No vairāk nekā 150 mobilo telekomunikāciju tīkliem Eiropā LMT ir ierindojies TOP 30 pēc pārraidītā datu apjoma.

Kā liecina “Tefficient” publicētā analīze, LMT vidējais datu patēriņš uz vienu SIM karti 2021. gadā bija 26,8 GB. Tikmēr Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) dati rāda, ka Latvijā vidējais interneta apjoms, kas patērēts lietojot mobilo internetu telefonā, bija 18 gigabaiti mēnesī uz vienu pieslēgumu. Tādējādi LMT klienti mobilo internetu izmanto krietni aktīvāk nekā Latvijas iedzīvotāji kopumā.

““Tefficient” pētījums vēlreiz apliecina to, ka pēdējos gados mobilais internets Latvijas iedzīvotājiem kļuvis par neatņemu dzīves sastāvdaļu. Lai gan īpaši strauji mobilo datu patēriņš pieauga Covid-19 pandēmijas laikā, kad lielākā daļa iedzīvotāju pārgāja uz darbu un mācībām attālināti, paradums intensīvi izmantot mobilo internetu saglabājies arī pēc klātienes pasākumu ierobežošanas beigām. Lai nodrošinātu kvalitatīvus, modernus pakalpojumus klientiem, LMT katru gadu tīkla attīstībā investē ievērojami vairāk nekā citi tirgus dalībnieki, mērķtiecīgi attīstot tīkla infrastruktūru un ieviešot jaunākās paaudzes tehnoloģijas. Šobrīd LMT ir plašākais 5G tīkls Latvijā, un redzam, ka arvien vairāk klientu novērtē priekšrocības, ko sniedz jaudīga, stabila mobilā interneta pieejamība gan datoros, gan telefonos,” norāda LMT prezidents Juris Binde.

2021. gadā LMT infrastruktūras, tīkla un tehnoloģiju attīstībā ieguldīja 33,6 miljonus eiro – ievērojami vairāk nekā pārējie mobilo sakaru operatori. Tas nodrošina LMT klientiem iespēju būt vieniem no pasaulē aktīvākajiem mobilā interneta lietotājiem.

Pilns “Tefficient” pētījums

Par LMT:
LMT jau vairākus gadus ir ne tikai klientu pieslēgumu skaita, apgrozījuma un tīkla pārklājuma ziņā lielākais sakaru operators Latvijā, bet arī IT inovāciju uzņēmums. LMT izstrādā dažādus digitālos risinājumus ne tikai valsts aizsardzībai, bet arī dronu, viedpilsētu un viedo sensoru, kā arī mobilitātes jomā. Izmantojot lielo datu, mašīnmācīšanās, mākslīgā intelekta un citas jaunākās mobilo sakaru iespējas, uzņēmums attīsta inovatīvus pakalpojumus gan klientiem Latvijā, gan eksportam.

Papildu informācija:
Valdis Jalinskis | LMT Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs
Mob. +371 29 248 645 | Ropažu iela 6, Rīga, LV-1039, Latvija | www.lmt.lv

MEDIJU TELPA
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!