Meklēt
 

LMT ievieš 4G+ standartu ar divreiz ātrāku 4G internetu


05
NOV
2014

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) šodien pirmo reizi Latvijā ievieš jaunu tehnoloģiju – 4G+ jeb LTE Advanced, kas ļaus klientiem divkārtīgi palielināt LMT 4G jau tā lielo interneta ātrumu mobilajos telefonos un rūteros. 4G+ tehnoloģijas priekšrocība ir iespēja vienlaicīgi izmantot nevis vienu, bet divas sakaru frekvences.

Ja 4G risinājums piedāvā teorētiskos ātrumus līdz 150 Mb/s, tad pirmajā etapā 4G+ ļaus teorētiski sasniegt 300 Mb/s. Turpmāk tehnoloģijas attīstība ļaus šo ātrumu vēl kāpināt.

„LMT ir tirgus līderis un mobilo sakaru inovāciju vilcējspēks Latvijā. Vairākus gadus esam bijuši vienīgie, kas klientiem piedāvā jaunās paaudzes jeb 4G tīklu. Mēs turpinām investēt ievērojami vairāk nekā konkurenti, lai iedzīvotājiem nodrošinātu mūsdienīgas iespējas savas ikdienas un Latvijas konkurētspējas uzlabošanai. Tagad esam pievilkuši vēl vienu plusiņu lietotāju pieredzei ar LMT internetu, kas ļauj ar jaunu uzrāvienu turpināt izbūvēt mums Latvijā vienu no Eiropā kvalitatīvākajiem tīkliem,” norāda LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis.

Līdz ar 4G ieviešanu ir būtiski mainījusies lietotāju pieredz ar mobilo internetu. Tas ir ātrāks un stabilāks, tāpēc to arvien lielāka daļa Latvijas ģimeņu izmanto kā pamatpieslēgumu internetam mājās, kā arī uzņēmēji ievieš savos birojos. Tā kā klientu atsaucība ir ļoti liela, LMT turpina strauji paplašināt 4G tīklu, lai tas būtu pieejams arī tālākajos lauku reģionos ne tikai lielajās pilsētās. Paralēli sekojam līdzi arī jaunākajām tehnoloģijām kā uzlabot 4G tīkla iespējas un nodrošināt strauji pieaugošo mobilā interneta patēriņa pieaugumu.

LMT ātrgaitas 4G internets ir pieejams jau vairāk nekā 72% Latvijas iedzīvotāju. Savukārt LMT 3G internets ir pieejams teju visā Latvijas teritorijā, sniedzot iespēju piekļūt internetam arī attālākās lauku teritorijās.


* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!