No cita operatora uz LMT arī ar priekšapmaksas kartes numuru


31
JAN
2008

Sākot ar 1. februāri priekšapmaksas karšu lietotāji var pārnākt saglabājot savu tālruņa numuru no citiem operatoriem uz LMT. Līdz šim šāda iespēja bija tikai pastāvīgā pieslēguma abonentiem.

No piektdienas, 1. februāra, LMT ievieš arī trīs jaunus OKartes tarifu plānus, ko katrs lietotājs varēs izvēlēties, ņemot vērā to, kādus pakalpojumus izmanto biežāk. Tarifu plāns SMUKAIS būs izdevīgākais tiem, kas pārsvarā zvana LMT abonentiem, OKartes un Amigo lietotājiem; LABAIS – tiem, kas vienlīdz daudz runā ar dažādu tīklu abonentiem un karšu lietotājiem; savukārt tarifu plāns GUDRAIS būs izdevīgākais GPRS datu pārraides cienītājiem. Šos tarifu plānus OKartes lietotājs varēs mainīt jebkurā brīdī, vienkārši nosūtot īsziņu.

LMT prezidents Juris Binde: „Priekšapmaksas sarunu kartēm numura saglabāšanas pakalpojumu vajadzēja ieviest jau tad, kad to 2005. gada decembrī sāka piedāvāt pēcapmaksas klientiem. Tā kā priekšapmaksas karšu lietotājiem raksturīga lielāka elastība un cenu jūtība, sagaidāms, ka viņi būs atvērtāki operatora nomaiņai, un tāpat kā pēcapmaksas tirgū lielākais mobilo sakaru izmantotāju skaits mainīs savu pieslēgumu, pārejot pie tirgus līdera, un izmantos LMT kvalitatīvo tīklu un plašo pakalpojumu klāstu.”

Jāpiebilst, ka līdz šim priekšapmaksas karšu īpašnieki aktīvi interesējušies par iespēju sākt lietot LMT pakalpojumus. Visi, kas šobrīd izmanto citu mobilo sakaru operatoru pakalpojumus, ar savu esošo tālruņa numuru var kļūt par LMT klientu, iesniedzot iesniegumu LMT Abonentu apkalpošanas centrā vai pie LMT dīleriem.

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!