LMT abonenti saņem jaunas atlaides


03
NOV
2003
No 1. novembra LMT klienti, kas ir uzņēmuma abonenti vairāk nekā 7 gadus, saņems 25% atlaidi sarunām LMT tīklā vai 30% abonēšanas maksas atlaidi, kā arī 35% atlaidi īsziņām. LMT viceprezidents Andris Forstmanis: "Ilgtermiņa atlaižu programma LMT klientiem ļauj lietot uzņēmuma pakalpojumus ievērojami lētāk. Atlaižu programmas darbības princips ir vienkāršs: jo ilgāk esi LMT abonents, jo liekāku atlaidi saņem. Viens no LMT pamatprincipiem ir piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus un arvien izdevīgākus to lietošanas nosacījumus. Piemēram, pirms dažām dienām LMT būtiski pazemināja viesabonēšanas tarifus GPRS datu pārraidei Lietuvā un Igaunijā. Arī turpmāk LMT pakalpojumi kļūs arvien izdevīgāki un ērtāki".

LMT abonents

Atlaižu līmenis

Atlaide sarunām LMT tīklā

vai

Atlaide abonēšanas maksai

Atlaide īsziņām*

1 - 2 gadus

1.

5%

vai

10%

15%

2 - 3 gadus

2.

10%

vai

15%

20%

3 - 5 gadus

3.

15%

vai

20%

25%

5 -7 gadus

4.

20%

vai

25%

30%

Vairāk nekā 7 gadus

5.

25%

vai

30%

35%

Atlaižu programmu LMT uzsāka 2001. gada maijā. Pavisam programmai ir pieci atlaižu līmeņi, kas sniedz abonēšanas maksas vai sarunu atlaidi, ievērojot to, cik ilgi abonents lieto uzņēmuma pakalpojumus. Īsziņu atlaide tiek aprēķināta neatkarīgi no tā, vai izvēlēta sarunu vai abonēšanas maksas atlaide, taču tā netiek piemērota paaugstinātas maksas īsziņām. Ja klientam ir vairāki pieslēguma numuri, tad atlaides apjoms tiek noteikts pēc vecākā pieslēguma. Atlaižu programmas dalībnieki var izmantot arī citas ērtības, piemēram, lētāk iegūt jaunu pieslēgumu vai pāriet uz Starptautisko pieslēgumu bez garantijas depozīta. Sīkāku informāciju par Atlaižu programmu var saņemt visos LMT abonentu apkalpošanas centros, interneta mājas lapā http://www.lmt.lv/ un pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000076.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!