Lietojot OKarti, varēs laimēt automašīnu


26
MAI
2003

Visiem OKartes lietotājiem no 26. maija līdz 8. septembrim ir iespēja kļūt par zaļa Citroen C3 un daudzu citu balvu īpašniekiem.

Lai piedalītos izlozē, no OKartes vai atjaunošanas karšu iepakojumā pievienotajiem fragmentiem jāsaliek Citroen C3 attēls un līdz 8. septembrim jānosūta LMT, uz aploksnes norādot: O! Rullē zaļi!, Ropažu iela 6, Rīga, LV﷓1039. Automašīnas attēlam jāpievieno aizpildīta izlozes dalībnieka anketa.

Pavisam notiks trīs izlozes - 15. jūlijā, 15. augustā un 15. septembrī. Katrā izlozē varēs laimēt ceļojumu 1000 latu vērtībā, 3 motorollerus, 5 velosipēdus, 10 mobilos tālruņus un 300 bezmaksas OKartes konta papildinājumus Ls 10 un Ls 3 vērtībā. Automašīna tiks izlozēta galvenajā, trešajā izlozē, kurā piedalīsies visi akcijas dalībnieki. Sīkāka informācija par akcijas noteikumiem ir pieejama LMT Abonentu apkalpošanas centros un OKartes interneta mājas lapā.

OKarte ir LMT priekšapmaksas pakalpojums, kas ir pieejams kopš 2000. gada novembra.

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!