• Autorizēties
 • Meklēt
   

  LMT abonenti var veikt rēķina apmaksu LMT mājas lapā


   
  LMT PRESES SEKRETĀRE
  Elīna Lidere
  29248420
  17
  MAI
  2001

  Latvijas Mobilā Telefona klienti ar norēķinu kartēm var apmaksāt savu mobilā tālruņa rēķinu LMT mājas lapā Internetā.

  Lai izmantotu jauno norēķinu veidu, nepieciešama pieeja Internetam un kāda no populārākajām norēķinu kartēm, piemēram, VISA, EuroCard /MasterCard, Visa Electron, Maestro vai Latvijas Unibankas izsniegtā debetkarte Unikarte.

  Pirms maksājuma veikšanas jāsaņem paroli. Lai to izdarītu, no mobilā tālruņa uz īsziņu pakalpojuma kodu 991122 jānosūta pieprasījuma īsziņa "PAROLE" vai "P". Atbildes īsziņā saņemsiet paroli, kas ir derīga vienu stundu kopš tās saņemšanas brīža.

  Īsziņa jāsūta no tā numura, par kura rēķinu vēlas veikt apmaksu. Kad parole saņemta, LMT Interneta mājas lapā jāievada rēķina apmaksai nepieciešamā informācija. Ziņu par veikto maksājumu LMT saņem uzreiz pēc operācijas veikšanas Internetā.

  No 10. maija Latvijas Mobilā Telefona abonenti var veikt rēķina apmaksu visās Latvijas pasta nodaļās, bet no aprīļa sākuma izmantot arī "Pirmās bankas" maksājumu sistēmu "OptiPay".

  Šomēnes LMT ieviesis piecus jaunus pakalpojumus – īsziņu pakalpojumus "Sarunu info" un "CSDD auto īsziņa", HSCSD ātrgaitas datu pārraidi, "Zvanu filtru" un rēķinu apmaksu Internetā.

  MEDIJU TELPA
  LMT PRESES SEKRETĀRE
  Elīna Lidere
  29248420
  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!