Katrs desmitais Latvijas iedzīvotājs ir LMT abonents


 
LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
25
AUG
2000

"Latvijas Mobilais Telefons SIA" abonentu skaits pārsniedzis 10% no visiem Latvijas iedzīvotājiem. Šā gada 23. augustā LMT bija 244 139 abonenti, tas ir 10,1% no visiem Latvijas iedzīvotājiem.

Augustā darbu sākušas vienpadsmit jaunas GSM 900 bāzes stacijas - Jaunjelgavā, Irlavā, Trikātā, Rugājos, Dzirciemā, Daudzevā, Zaubē, Kapsēdē, Dubeņos, Riekstkalnā un Cēsīs. Cēsīs uzstādītā bāzes stacija nodrošina sakarus arī GSM 1800 frekvencē. Tā ir pirmā pilsēta Vidzemē, kur iespējams izmantot duālo tālruņu priekšrocības. Kopā šogad uzstādīta 61 jauna LMT GSM bāzes stacija.

No 14. augusta darbojas LMT viesabonēšana ar Indijas GSM 900 operatoru "Spice-Cell". Tas ir jau sestais viesabonēšanas līgums, kas noslēgts ar GSM operatoru Indijā. Noslēdzot šo līgumu, LMT nodrošina saviem abonentiem iespēju lietot mobilos tālruņos visos galvenajos Indijas reģionos. Kopā LMT nodrošina viesabonēšanas iespējas 201 GSM tīklā 78 valstīs.

LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!