Valmierā atklāts LMT abonentu apkalpošanas centrs


 
LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
14
APR
2000

Šodien Valmierā, Rīgas ielā 9, tiek atklāts jauns Latvijas Mobilā Telefona abonentu apkalpošanas centrs. Jaunais AAC Valmieras centrā uzlabos abonentu apkalpošanas kvalitāti un sniegs papildus ērtības LMT abonentiem ne tikai pilsētā, bet visā reģionā.

Šogad jauns abonentu apkalpošanas centrs sāka darbu Rīgā, Raiņa bulvārī 25, un arī nākamajos mēnešos tiks turpināta AAC tīkla attīstība visos Latvijas reģionos. Tagad LMT ir desmit abonentu apkalpošanas centri. Seši no tiem atrodas Rīgā, pa vienam - Ventspilī, Liepājā, Daugavpilī un tagad arī Valmierā.

Jaunatvērtajā abonentu apkalpošanas centrā būs pieejams viss LMT piedāvātais serviss - pakalpojumu pieslēgšana, informācija un norēķini. Tas strādās darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, bet sestdienās un svētdienās būs slēgts.

No 17. līdz 20. aprīlim jaunajā centrā, kā arī pie LMT dīleriem visā Valmierā varēs veikt pieslēgumu bez maksas.

LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!