"Latvijas Mobilais Telefons" ieviesis jaunu pakalpojumu "Mobilais e-pasts"


 
LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
01
DEC
1999

No 29. novembra "Latvijas Mobilais Telefons" ieviesis jaunu pakalpojumu "Mobilais e-pasts". Tas ļauj LMT abonentiem saņemt savu elektronisko pastu un strādāt ar to visur, kur darbojas viņu mobilais tālrunis.

Mobilā telefona signāls informē īpašnieku, ka pienācis jauns elektroniskā pasta ziņojums. Tālruņa displejā viņš var izlasīt sūtītāja e-pasta adresi, vēstules tematu un teksta sākumu.

Tāpat ir iespējams izvēlēties jebkuru no sava e-pasta vēstulēm un izlasīt to uz mobilā tālruņa displeja. Tā ir lieliska iespēja taupīt laiku un no visām vēstulēm izlasīt tikai steidzamākās. Ir iespējams pāradresēt ienākošo vēstuli uz citu e-pasta adresi.

Pieslēgt šo pakalpojumu var LMT abonentu apkalpošanas centros vai pie LMT dīleriem. Abonents saņem e-pasta adresi, kuru nekavējoties var sākt izmantot.

Lai sīkāk iepazītos ar jauno pakalpojumu "Mobilais e-pasts", var izmantot demonstrācijas versiju LMT mājas lapā

LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!