LMT paraksta uzņēmuma līgumu par jauna administratīvā kompleksa celtniecību


 
LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
08
SEP
1999

Šī gada 8. septembrī "Latvijas Mobilais Telefons SIAī paraksta uzņēmuma līgumu par jauna administratīvā kompleksa celtniecību. Būvdarbus apņēmusies veikt līgumsabiedrība "Pilna sabiedrība Re & Re Kalnozols Seši Plus", kurā apvienojušies trīs uzņēmumi - "Re & Re", "Kalnozols Celtniecība" un "Seši Plus". Minētā līgumsabiedrība būs galvenais projekta būvuzņēmējs un tā uzvarēja LMT rīkotajā pasūtījuma konkursā.

Maija Ozola, LMT tirgzinību direktore: "Jauna administratīvā ēka ir dzīves nepieciešamība jau šodien, jo, uzņēmumam attīstoties, esošā mājvieta kļuvusi par šauru. Pagaidām LMT dienesti ir izkaisīti astoņās dažādās Rīgas vietās, taču daudz efektīvāk būs iespējams strādāt visiem kopā."

Kā atzīst līgumsabiedrības vadība, uzticētā projekta realizācija būtu ārkārtīgi liels pagodinājums ikvienai Latvijas un Baltijas būvfirmai. Ir gandarījums, ka šajā nozīmīgajā konkursā uzvarēja tieši Latvijas būvfirmas. Šīs desmitgades pēdējos gados Latvijā ir atplaukusi kapitālā celtniecība, kas ieņem arvien lielāku īpatsvaru būvniecības aktivitātēs.

Tiek plānots, ka līgumsabiedrībai būvdarbus jāveic līdz 2001. gada beigām. Jaunā projekta celtniecības apjomus ir paredzēts izpildīt trijās būvdarbu veikšanas kārtās. Kopējā projektā paredzētā jaunbūves platība ir aptuveni 20 600 kvadrātmetru. Līgumsabiedrība realizēs arhitektu biroja "Tectum" projektu, kas uzvarēja šī gada sākumā rīkotajā skiču konkursā. Projekta autori ir arhitekti Alvis Zlaugotnis un Ieva Bērziņa.

LMT jaunās administratīvās ēkas adrese būs Ropažu iela 6, kas atrodas līdzās VEF Kultūras pilij. Ēkā būs paredzētas telpas visiem "Latvijas Mobilā Telefona" dienestiem, kā arī GSM centrālei.

LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!