Liepājā atklāts LMT abonentu apkalpošanas centrs


 
LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
06
AUG
1999

Šodien darbu sāk jauns Latvijas Mobilā Telefona abonentu apkalpošanas centrs, kas atrodas Liepājā, Tirgoņu ielā 18. Filiāle Liepājas centrā uzlabos abonentu apkalpošanas kvalitāti un sniegs papildu ērtības kurzemniekiem.

"Liepājas rajonā ir daudz ekonomiski aktīvu iedzīvotāju, tādēļ tieši Liepājā tika izveidots jaunais abonentu apkalpošanas centrs. Šī ir jau otra LMT filiāle Kurzemē - pirmā tika atklāta Ventspilī pirms diviem gadiem. Šoruden paredzam atklāt filiāli Daugavpilī un turpmāk arī citās Latvijas pilsētās," stāsta Maija Ozola, LMT tirgzinību direktore.

Jaunatvērtajā abonentu apkalpošanas centrā būs pieejami viss LMT piedāvāto pakalpojumu klāsts - pakalpojumu pieslēgšana, informācija un norēķini. Filiāle strādās darba dienās no plkst. 9.00 līdz 19.00, bet sestdienās un svētdienās tā būs slēgta. Pirmās piecas dienas jaunās filiāles apmeklētāji varēs veikt pieslēgumus bez maksas. Numura noteicēju un "Drauga tālruni" bez maksas varēs pieslēgt gan jaunie, gan arī jau esošie LMT abonenti.

LMT ir pieci abonentu apkalpošanas centri Rīgā, viens Liepājā un viens Ventspilī.

LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!