LMT abonentiem jaunas iespējas ērtākai un lētākai telefona lietošanai


 
LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
30
JŪN
1999

Atbilstoši uzņēmuma stratēģijai padarīt mobilā telefona lietošanu ērtāku un lētāku un līdz ar to pieejamāku aizvien plašākam iedzīvotāju lokam, "Latvijas Mobilais Telefons" no 1. jūlija ievieš ekonomiskā tarifa izvēli "Piezvani man". LMT abonentiem, kas izvēlēsies jauno tarifu, mēneša abonēšanas maksā (Ls 4.90) ir iekļautas 15 bezmaksas sarunu minūtes ar jebkuru telefonu Latvijā. Sākot ar 16. minūti, tarifs darbdienās no plkst. 7 līdz 20 ir 0.19 Ls/min, pārējā laikā - 0.15 Ls/min."Piezvani man" ir izdevīgs tiem mobilā telefona lietotājiem, kuri vēlas būt vienmēr sazvanāmi, bet paši zvana maz un kuru mēneša rēķins (abonēšana un sarunas) ir apmēram Ls 8.

Kopš 14. jūnija darbojas "Vietējais pieslēgums+", kas dod iespēju GSM vietējā pieslēguma abonentiem, nepaaugstinot abonēšanas maksu, zvanīt uz ārzemēm, atrodoties Latvijā. Ārpus Latvijas ar šo pieslēgumu telefonu lietot nevar.

Kopš jūnija vidus papildināta arī īsziņu sērija "Atceries!". Tagad LMT GSM abonenti uz tālruņu displejiem sev izdevīgā laikā var saņemt gan aktuālo laika prognozi, gan nedēļas horoskopu.

LMT GSM telekomunikāciju tīkls nodrošina pārklājumu 43% Latvijas teritorijas, dodot iespēju 85% iedzīvotāju lietot GSM mobilos sakarus. NMT 450i tīkls noklāj 61% Latvijas teritorijas un savā dzīvesvietā to izmantot iespējams 85% valsts iedzīvotāju.

Pašlaik LMT abonenti var izmantot savus tālruņus 129 GSM tīklos 61 valstī. Uzņēmumam ir vairāk nekā 144 000 abonentu, kas ir 5,9% no visiem Latvijas iedzīvotājiem.

LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!