Jauni LMT pakalpojumi: "Vietējais pieslēgums +", "Meteo" un "Horoskopi"


 
LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
15
JŪN
1999

Šonedēļ LMT abonenti var sākt izmantot jauna veida pieslēgumu un divus jaunus īsziņu pakalpojumus.

"Vietējais pieslēgums +" ir vietējais pieslēgums ar iespēju zvanīt no LMT GSM tīkla uz jebkuru citu valsti. Ārzemēs tālruni lietot nevar. Pirmo reizi pieslēguma maiņa uz "Vietējo pieslēgumu +" ir bezmaksas.

Īsziņu pakalpojums "Meteo" ļauj uzzināt aktuālo laika prognozi. To iespējams saņemt katru dienu sev vēlamā laikā. Laika prognozē tiek norādīta minimālā un maksimālā gaisa temperatūra, vēja virziens un ātrums, gaisa mitrums procentos un īsi raksturoti laika apstākļi.

Īsziņu pakalpojums "Horoskopi" ļauj uzzināt horoskopu visai nedēļai. Lai uz sava tālruņa displeja izlasītu astrologa prognozi, uz īsziņu pakalpojuma kodu 9917 jānosūta īsziņa "HR ...*...", kur daudzpunktu vietā ir dzimšanas datums un mēnesis. Atbildē būs 3-5 īsziņas. Lai saglabātos īsziņu loģiskā secība, vispirms vēlams sagaidīt visas īsziņas un tikai tad sākt tās lasīt.

LMT PRESES SEKRETĀRE
Elīna Lidere
29248420
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!